З кожним святом прийнято вітати людей, які мають до нього відношення і тих, з ким ви хочете поділитися своєю радістю. І День Конституції об'єднує собою цілу націю, всю Україну. Таким чином, ми ще раз згадуємо, який складний був шлях нашої держави і як важко вибивалося все те, що ми маємо зараз. Ось і над конституцією була проведена не одна безсонна ніч. І з цим чудовим святом, яке так багато значить для всієї нашої країни і нашого народу, ми просто повинні привітати всіх.

День Конституції 2018: історія свята

Конституція України не була створена так легко і відразу після розпаду Радянського Союзу. 6 років готувалося її створення і цілих три місяці без відпочинку і вихідних члени комісії розробляли і вдосконалювали її закони. І ось 28 червня в 1996-му році, після останньої безсонної ночі роботи над документом, Конституція була прийнята.

Цей момент означав те, що тепер незалежність країни закріплена в правовому сенсі, закріпилися і її межі, а значить і територіальна цілісність. Завдяки Конституції держава змогла забезпечити права людини і громадянина на території країни, що допомогло підвищити український авторитет в очах країн світу.

День Конституції: привітання зі святом

У цей день люди вітають один одного зі святом. І важливо розуміти, кого можна привітати, а кого не варто. Зазвичай начальники вітають своїх підлеглих, працівники також вітають один одного, ви можете привітати всіх членів своєї родини. До речі, бабусь і дідусів теж потрібно привітати. Хоча, швидше за все, більшу частину свого життя вони прожили не в Україні, а в Радянському Союзі, але вони застали становлення української держави, жили при цьому важливому для країни моменті і їм буде приємно ваше привітання. Люди вітають один одного і під час самого святкування в якості привітання або тосту.

Популярні новини зараз

Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця

Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу

Київстар оголосив про підвищення цін на тарифи: мінімум 150 гривень з кожного

путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися

Показати ще

У цей день вихідний, діти не йдуть в школу або садок, дорослі не йдуть на роботу. Але це ще не привід, щоб не вітати з Днем Конституції. Завжди можна зателефонувати, надіслати SMS-повідомлення або листівку. Ми живемо в час розвитку технологій і Інтернету. Зателефонуйте близьким по Skype, відправте повідомлення або зробіть репост вподобаного привітання в будь-якому зручному мессенджері або соціальній мережі.

Дійсно, привітати потрібно кожного громадянина України. Напевно не варто надсилати свої привітання з Днем Конституції України тільки не українцям, і вже тим більше тим, хто негативно налаштований проти нашої країни.

Вірші привітання з Днем Конституції

У своїх привітаннях люди часто використовують вірші. Так привітання виглядає красивіше і цікавіше, але рідко хто сам пише такі віршики, адже їх дуже легко знайти в Інтернеті. Ми підготували кілька таких привітань для вас.

1

Сьогодні свято на моїй землі,
Де вітер гладить золоте колосся,
І ластівку несе у неба синю гладь,
Яку розділить лиш літака полоска.
Сьогодні свято на моїй землі,
Де проживають вільні люди вже віками,
В степу,в горах,на заході і сході,
Тріпоче волі вітер жовто-синіми лиш прапорами.
Сьогодні свято на моїй землі,
За яке боролись і за яке вмирали,
Діди і прадіди твої й мої і про яке,
Поети мріяли і тишкома писали.
Сьогодні свято на моїй Вкраїні,
І ми про нього можем написати вільно,
Свобода слова і права людини-наш закон,
Із чим вітаю вас шановні щиро!

(А.Литвин)

2

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.
Я — українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, —
Синів і дочок, гідних України.
Я — українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.
Я — українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я — українець. Був ним, є, і буду

3

На центральній площі міста,де цвіте акація,
Конституцію держави голосила нація,
Запорізький гетьман Орлик для свого народу,
Постарався,щоб жили по своєму закону.
Не одні ще покоління старались,боролись,
Та про вільну Україну мріяли й молились.
Щоби ми в своїй країні могли вільно жити,
Довелось нашим героям свою кров пролити.
На центральній площі міста, де цвіте акація,
Українську Конституцію знов святкує нація,
Нація нова і вільна, вільна в своїм краю,
Любіть свою Україну! З святом вас!Вітаю!

(А.Литвин)

4

Рідна Україна — мова солов’їна,
Золоте колосся, маки у житах.
Край воріт — калина, верба, яворина,
Храми і світлиці в барвах-рушниках.
Рідна Україна — то душі краплина,
Пісня журавлина у ранковий час.
Рідна Україна — то земля єдина,
Що сходив ногами босими Тарас.
Рідна Україна — пара лебедина,
Озеро бездонне і стрімка ріка,
У саду хатина — біла сорочина,
Стежечка-стежина в зелен-споришах.
Рідна Україна — за столом родина,
Яром-долиною стелиться туман.
Батькова розмова — тиха, вечорова,
Мамина молитва — вічний талісман.

5

Якщо є українцем Ти,
Але подався у інші світи —
Благослови Тебе Боже,
Та мову й культуру свою зберегти
Держава Тобі допоможе.
З Днем Конституції!

6

У День Конституції хочу
Вам побажати достатку,
Щоб усе вам було по плечу,
Щоб усі справи йшли гладко,
Звичайно, Батьківщину любити -
Бути сміливим життєлюбом,
Закони держави шанувати,
І жити Вам буде любо!
З Днем Конституції!

Поздоровлення в прозі

Поздоровлення в прозі, звичайно, не несуть такий грандіозний ефект, як вірші, але зате виглядають більш натурально і душевно. Їх також можна використовувати і для тостів під час застілля.

1

Хочу привітати всіх Вас з Днем Конституції України! У цей день ми святкуємо дату становлення вільної і незалежної України, яка повстала з попелу. Так нехай же полум'я гордості за нашу країну яскраво горить в серцях всіх нас, висвітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє.

2

Хочемо привітати Вас з Днем Конституції України і від щирого серця побажати завжди пишатися своєю країною, пам'ятати про свої права та обов'язки, поважати і цінувати все закони і правильно розуміти їх трактування. Нехай Конституція завжди забезпечує нам, українцям, повноцінне життя і дає можливість самореалізації в цьому житті.

3

Саме прийняття народом свого найголовнішого документа - конституції знаменує народження вільної і незалежної держави. Так нехай же ця дата 28 червня у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен з нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які прийняли самі. Нехай Київ залишиться незалежним і могутнім. Нехай на жовтих полях достигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають хмари проблем. Зі святом нас, Українці, з Днем Конституції.

4

Дорогі Українці! Сьогодні велике державне свято - День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує його незалежність і свободу. З того моменту, як перша конституція України вступила в силу, ми почали будувати нову, незалежну державу. Нехай у кожного українця буде маса приводів для гордості за рідну країну. Зі святом!

5

Сестри і брати українці, прийміть наші вітання! Сьогодні настав день, коли найголовніший закон України вступив в силу. Нехай права громадян завжди будуть захищені, закони дотримані, правосуддя долі завжди вершить розсудливо, а громадяни ніколи не переступають закон.

6

Дорогі співгромадяни 22 (підставити цифру) роки тому ми отримали свої права і свою законну державу. Саме завдяки Конституції ми можемо спокійно насолоджуватися життям Українця. І так, саме з великої літери. Адже ми громадяни незалежної, суверенної і сильної держави. Ми вільні і ми знаємо свої права. Так давайте ж ніколи не забувати про всі закони і жити, дотримуючись їх. Адже тільки так ми зможемо отримати ще більш прекрасне суспільство і побудувати могутню державу.

7

День Конституції України - це світле свято для всієї країни. Нехай закон допомагає знаходити вихід навіть із самих складних ситуацій і виправити будь-яке становище. Ми бажаємо тим, хто живе в цій дружній, прекрасній, культурній, незалежній, суверенній державі, щасливих, довгих років життя у вільній і розвиненій країні.

День Конституції України: листівки зі святом

Безумовно, щоб привітати з Днем Конституції України вам знадобляться різні красиві листівки. І тут ми вас не підвели і підготували кілька цікавих варіантів.

Ці листівки до Дня Конституції України точно допоможуть вам привітати будь-яку важливу для вас людину.

Видео: Родина-мать в День Коституции