Шанувальники незвичайних астрономічних явищ завжди цікавилися, звідки виникає "кривавий Місяць" – Місяць "змінює колір" на червоно-бурий через викривлення світла земною атмосферою.

21 грудня 2010 року у Флориді Вільям Кестлмен зняв дивовижне по красі місячне затемнення.

Наша планета і супутник зайняли положення, при якому відстань між ними мінімальна. Через це диск Місяця на небосхилі здається яскравішим і більшим, ніж зазвичай, і набуває червонувато-коричневий відтінок.

Кривавий Місяць - це неймовірне явище, але не варто його боятися! Місяць здається червоної через пил. Атмосфера Землі розсіює світло крізь шари пилу. Мідний колір місяця може здаватися таким як раз від забруднення.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Молодик 16 квітня 2018 року відбудеться в 4:57 за Києвом. Воно принесе з собою багато приємних змін. Це Молодик відкриє нову сторінку нашого життя, допоможе нам почати те, про що ми вже давно роздумували. Молодий місяць у Овні принесе сприятливі зміни в різні сфери життя знаків зодіаку, в залежності від того, за яким будинку сонячного знака воно пройде, пише Луна.net.

Популярні новини зараз

Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило

Сім'ї отримають по 5000 гривень: хто у списку

Шукати іншу роботу або голодувати у старості: яку пенсію дадуть людям із зарплатою 10 000 грн

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Також портал повідомляв про те, що вчені прийшли до висновку, що Місяць є причиною пожеж на Землі. Дані надали фахівці, які звели дані активності супутника з датами масштабних пожеж.

Експерти не виключають впливу Місяця на людину і на організми живих істот Землі. Напередодні стало ясно, що супутник здатний впливати на масштаби і характер пожеж на поверхні блакитної планети. Мова йде про катастрофічні вигоряння лісів в США, Європі та Австралії. Фахівці прорахували вектори взаємозв'язку подій на Землі і Місяці.

Крім того, нагадаємо, що жителі Землі зможуть спостерігати рідкісне явище - друга повня місяця, унікальну "блакитний Місяць".

Повний Місяць у небі земляни можуть спостерігати раз в 30 днів, проте приблизно раз в три роки вона сходить над Землею одразу два рази за один календарний місяць. Це трапляється через те, що супутник робить один оберт навколо Землі за трохи менший час, 29,5 днів.