Kenzo за два тижні до показу нової весняно-літньої колекції представив цирковий міні-фільм, який натякає на тему майбутнього шоу в Парижі.

Короткометражка отримала назву «Cabiria, Charity, Chastity» (так звуть головних героїнь) і розповідає про життя мімів, клоунів, акробатів, ляльководів і фокусника, що працюють в цирку.

Режисером відео виступила номінант премії "Еммі" актриса Наташа Ліонн, а в головних ролях знялися Майя Рудольф, Грета і Маколей Калкін, який зіграв міма.

Нагадаємо, у 2013 році Маколей Калкін переключився з кіно на музику. Він заснував рок-групу The Pizza Underground, яка пародіює пісні The Velvet Underground. У минулому році група розпалася. Зйомки в короткометражці Ліонн стали для нього першими в 2017 році.

Як повідомляв портал "Знай.uа", після "Один вдома" Калкін практично зник із телеекранів. У 2015 році він знявся в пілотному випуску серії коротких роликів під назвою DRYVRS.

Популярні новини зараз

Ухилянтам надійдуть сповіщення: як повідомлять про розшук

Підвищення пенсій на 50%: хто з українців отримуватиме більше грошей

Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії

На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки

Показати ще