Міжнародна рада з висотних будівель і міського середовища назвала найкращі хмарочоси 2018 року. Переможцем у номінації Tall Building Awards став сінгапурський хмарочос Oasia Hotel Downtown.
Це унікальний 190-метровий "живий" готель посеред Сінгапуру, побудований в 2016 році. Будівля покрита рослинами і схожа на тропічну "живу" вежу.
В червону алюмінієву оболонку висотки інтегрували 21 вид ліан і інші різні рослини і квіти. Всередині будівлі посаджено ще 33 види рослин, які приваблюють птахів, що залітають всередину.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
В готелі розташовані чотири тераси під відкритим небом разом з басейнами і садами. Кондиціонери в готелі не потрібні – завдяки відкритій структурі будівля сама себе вентилює. Вартість будівництва "тропічного" хмарочоса – $101,8 млн. Мінімальна ціна номера в Oasia Hotel Downtown – $207 за добу.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"у хмарочосі Trump Tower в Баку почалася пожежа. Як видно на кадрах, загоряння сталося на самих верхніх поверхах висотки.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
Причина пожежі поки невідома. Про евакуацію з хмарочоса поки не повідомлялося.
Trump Tower Baku входить у п'ятірку найбільш високих будівель Азербайджану. Висотка була побудована в 2015 році.
Нагадаємо, в китайській східній провінції Чжецзян розташований невеликий острів Шенгшан. Саме тут знаходиться покинуте селище Хаутаувань, яке заросло пишною зеленню, перетворившись в село-примару.
На цьому крихітному острові колись було жваве рибальське селище. Там жили понад 2000 рибалок з сім'ями. Всі вони проживали в понад 500 будинках.
Але через віддаленість острова страждала якість освіти, з доставкою продуктів також були проблеми. Тому на початку 90-х років жителі почали покидати острів у пошуках зручніших місць для життя і промислу.