У Сполучених Штатах під час прогулянки на човні американка Уїтні Філліпс Вотсон стала свідком запеклої сутички між акулою-молотом і тарпоном.
Під відеороликом, опублікованими на просторах YouTube, йдеться, що інцидент стався у Флориді біля острова Анна-Марія. Жінка помітила, що човен наближається до акули-молота.
У якийсь момент акула витягла з води тарпона.
Чим закінчився бій, невідомо, оскільки, судячи з криків за кадром, автор ролика поспішила покинути місце. В кінці відео жінка зізналася, що злякалася побаченого до тремтіння.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що фотографу Доку Джону з американського штату Флорида крупно пощастило. Йому вдалося сфотографувати хижу птицю, поймавшую невелику акулу.
Яке ж було здивування Джона, коли, переглянувши знімки, він побачив, що акула теж з видобуванням - вона стискала в зубах спійману рибу, повідомляє Peta Pixel.
"Це сама наочна ілюстрація харчового ланцюжка, яку я коли-небудь бачив", - зазначив фотограф.
На думку Джона, опубліковані кадри - найбільш вдалі за всю його кар'єру.
Ми також писали про те, що вчені знайшли на морському дні поблизу Індонезії невідомих раніше науці істот, життя яких вдалося зняти. Морські "чудовиська" нагадують риб, однак фахівцям потрібно ще визначити їх вид.
Новий вид морських мешканців виявив французький океанолог Еменрик Бенхаласс на глибині близько трьох кілометрів.
Вчений розповів, що знайшов досить дивну рибу, яка навчилася використовувати свої плавці в якості ніг. Вона перевертає нижні "кінцівки" і пересувається на них по морському дну. До якого саме виду належить ця істота, поки невідомо.
Відзначимо, що в наші дні дослідники знаходять тварин, яких вважали давно вимерлими, але вони досі живуть на Землі, хоча і в обмеженій кількості.