Напередодні новорічних свят більшість людей намагаються вірити у краще та чекають якогось дива. Одне з таких див подарує компанія Disney, яка представила перший трейлер зворушливої кіноісторії "Лускунчик та чотири королівства".
Головні ролі в стрічці виконали Кіра Найтлі, Хелен Міррен, Морган Фрімен і Маккензі Фой. Режисером фільму виступив Лассе Халльстрем, який є номінантом на премію "Оскар" та прославився такими чудовими роботами як "Шоколад", "Що гризе Гілберта Грейпа", "Правила виноробів", - пише Сlutch.
Головну роль дівчинки Клари грає юна актриса Маккензі Фой. За сюжетом фільму, її героїня відправляється в подорож по Країні Снігова, Країні Квітів і Країні Насолод. У четвертому королівстві їй доведеться зустрітися з Мишачим королем. Кіра Найтлі виконує роль Цукрового феї, а Морган Фрімен - Дроссельмейера.
ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази
Гороскоп на тиждень 14-20 квітня для всіх знаків Зодіаку: Овни блищатимуть, Діви турбуватимуться, а Козороги відпочиватимуть
Податки з переказу на картку: у питанні поставили крапку
Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють
Крім неперевершеної акторської гри глядачів чекають також зворушливі історії та вражаючі декорації у кадрах.
Повний фільм світ побачить у листопаді наступного року.
Дивіться перший трейлер казки
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", українські режисери розповіли подробиці про новий вітчизняний мультик, який зруйнував усі стереотипи про казку.