Вчені Каліфорнійського університету в результаті численних досліджень виявили генетичний зв'язок між безсонням і депресією.

Як пишуть західні ЗМІ, також вони знайшли зв'язок між генами і порушеннями сну. Для своїх досліджень вони використовували більш 33 000 зразків ДНК американських солдатів. При цьому вони розділили військових на три групи: європейського, африканського і латиноамериканського походження.

Результат показав, що у військових європейського походження особливо виражена генетичний зв'язок між порушенням сну і депресивним розладом.

Проведене дослідження показало, що генетична кореляція між порушенням сну, депресією і такими захворюваннями як діабет передбачає схильність індивіда на генетичному рівні до подібних розладів.

Популярні новини зараз

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Поповнення картки через термінали ПриватБанку: чому гроші можуть не зарахуватись

Жодних довгих дієт та виснажливого спорту: надійний спосіб схуднути до літа

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще

Засоби від безсоння

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що від постійного безсоння вас може врятувати важке ковдру. До такого висновку прийшли вчені Массачусетського університету, пише The Daily Mail.

В експерименті, в якому взяли участь 32 людини, було з'ясовано, що більшість респондентів відчули зниження тривожності під важким ковдрою, а інша половина зазначила, що таке ковдру є заспокійливим. Схожий експеримент був також проведений в 2015 році. Варто знати, що серотонін допомагає регулювати цикли сну і виробляє відчуття благополуччя і щастя, а мелатонін захищає від стресів і передчасного старіння, а ще від простудних і навіть онкологічних захворювань.

Крім режиму дня, харчування, стресу, кави та інших факторів, які можуть викликати такі проблеми зі сном як безсоння, не останню роль відіграє і те, з дому працює людина, або з офісу. Вчені проаналізували дані з 15 країн, 10 яких є членами ЄС. Медики відстежували різні чинники, і вивели закономірність - люди, що працюють з дому, частіше мають проблеми зі сном.

Згідно з результатами опитування 41% людей, що працюють вдома, постійно перебувають у стресі. Що стосується офісних працівників, то у них психологічні проблеми спостерігалися лише в 25%.