Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Півсотні сортів в селі Мамаївцях вирощує місцевий квітникар. Олександр Стратійчук розводить тюльпани вже 13 років, з тих пір, як повернувся з Голландії, де був на заробітках.

Ось уже десять років чоловік орендує поле і висаджує на ньому весняні тюльпани. На гектарі землі в цьому році висадили понад 50 сортів. Є й новинки з Голландії, такі як "Кінгс оф найт" і "Преті вумен".

Лариса Науменко з маленьким синочком спеціально приїхала в Мамаївці, щоб погуляти тюльпановим полем. Каже, це її улюблені квіти і пропустити час їх цвітіння вона не могла. Жінка зазначає, що треба їхати кудись за кордон, можна приїхати і помилуватися такою красою в Україні.

А почалося все з Голландії. Олександр Стратійчук з дружиною були там на заробітках – вирощували тюльпани. Кілька цибулин привезли на батьківщину і посадили. Щорічно колекцію поповнювали. Поки не зрозуміли, що цибулин вистачить на ціле поле.

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Дружина Олександра досі в Голландії, а ось чоловік з дітьми розвивають квітковий бізнес в Україні. Впоратися з тюльпанами допомагає рідня, всього на полі працюють 5 осіб.

Тюльпани висаджують восени, а коли ті відцвітуть – викопують цибулини і зберігають до наступної осені. Робота, звичайно, нелегка, але результат щоразу радує.

Помилуватися цвітінням тюльпанового поля щорічно приїжджають тисячі туристів. В цьому році найбільше відвідувачів очікують вже в ці вихідні – тут відбудеться перший фестиваль тюльпанів. Цвітуть тюльпани близько 10 днів. Тому часу, щоб зробити фото у квітах, не так багато.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що вимираючий підсніжник вистелив українську землю. На Черкащині В Холодному Яру розцвів рідкісний підсніжник складчастий. Прекрасні первоцвіти зайняли площу в 60 гектарів. Місцеві студенти-екологи та біологи вже 17 років поспіль щовесни охороняють первоцвіти Холодного Яру. Відомо, що це сама велика у світі рівнинна популяція підсніжника складчастого.