Таке свято офіційно з'явивлося зовсім недавно. Заснували Всесвітній день філософії тільки в 2005 році. Незважаючи на це, свято з кожним роком відзначає все більше і більше людей. Ну і сказати, що Всесвітній день філософії сильно масштабно відзначається, буде неправдою. Але його засновники вважають, що це поки що. І в честь цього торжества ми вирішили розповісти вам більше про нього. До речі, відзначається Всесвітній день філософії в кожен третій четвер листопада, і у 2016 році – 16 число.

Всесвітній день філософії 2017: історія свята

Всесвітній день філософії (World Philosophy Day) був заснований на 33-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 2005 році. Хоча всі передумови для створення свята були задовго до цього.

Метою Всесвітнього дня філософії є знайти спільну платформу обговорення які відбуваються в суспільстві глобальних соціокультурних перетворень, долучити людей до філософської спадщини, привідкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів і громадянського суспільства з приводу викликів, що постають сьогодні перед суспільством.

Хоч це трохи й складно звучить, але Всесвітній день філософії дійсно дуже важливий у нашому світі. Потрібно сказати, що трохи більше, ніж за 10 років існування торжества, до його святкування вже долучилися понад 70 країн зі всього світу. От тільки в Україні Всесвітній день філософії ще не прижився належним чином. І коли це станеться незрозуміло.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль засяяла від щастя в сукні нареченої: "Який хороший хлопець"

Півтори тисячі дельфінів загинули в один день від рук людей: "Море почервоніло від крові..."

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

"З сумом пишу...": у Великобританії готуються до поховання 95-річної Єлизавети II - на 10 день

Показати ще

Всесвітній день філософії 2017: традиції свята

Як ми вже говорили, у світі досить масштабно відзначається Всесвітній день філософії. І потрібно відзначити, що найголовніший захід у це свято проходить в ООН. Щороку конференція присвячена новому питання. Це показує, що засновника свята не стоять на місці, і намагаються не зациклюватися тільки на одній проблемі.

Нагадаємо, що Всесвітній день філософії щорічно відзначається у третій четвер листопада. І в 2017 році це буде 16 число.