Японський любитель кішок придумав, як легко заспокоїти вихованців, які люблять бродити по вам і по вашому ліжку вночі. Завдяки його винаходу котейки будуть мирно мурчати у вас під боком всю ніч, а знадобиться для реалізації геніального плану всього лише один предмет.
Те, що ви лягли спати, зовсім не означає, що разом з вами заснули ваші коти і кішки. Як боротися з кішкою, яка вирішила влаштувати бегемотоподібну нічну пробіжку ще не придумано. А ось рішення, як зробити так, щоб кіт не снував по ліжку (і сплячим на ній людям), вже є.
Його придумав японець з нікнеймом tuntun, а рецепт миттєво став вірусним. У нього вже більше сотні тисяч лайків.
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Отже, нам знадобляться:
1. Кіт з незадоволеною пикою, який не бажає нікуди зрушувати
2. Коробка (по одній штуці на кожного кота).
Поєднавши два цих об'єкта, tuntun отримав бажаний результат.
Публіка в коментарях гідно оцінила розробку японського винахідника.
"Відмінна ідея! Спробую з моїми котами! Створення таких секцій — це крута ідея, а то мій кіт завжди хоче відібрати більшу частину мого односпального ліжка"
Однак, незважаючи на відмінні відгуки та численні подяки, винахід поки працює не зі стовідсотковою ефективністю. Три кота прийняли нові правила гри, а ще два продовжили розгулювати по вільній частині ліжка.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", розплата за колонізацію наздогнала австралійців навіть через два століття – здичавілі кішки заполонили 99% континенту і масово знищують ссавців і птахів.
В кінці травня 2018 року в Австралії закінчили будівництво найдовшого забору від мільйонів здичавілих кішок, які за два століття поширилися майже по всій території країни. Вони полюють на дрібних ссавців і птахів, знищивши або поставивши під загрозу вимирання більше двох десятків рідкісних видів.
За задумом уряду, огорожа буде захищати вимираючі види від хижаків до тих пір, поки не відновиться популяція.