Еліксиру вічної молодості поки не придумали, але ось визначати кількість років життя, вчені придумали як. З одного боку слід враховувати спадковий фактор, а з іншого — добові біоритми. Про це читайте в матеріалі Clutch.
Каліфорнійські вчені в Сан-Дієго провели цікаве і масштабне дослідження, в якому взяли участь 22 тисячі жінок в період менопаузи, про це пише MedicalXpress. Мета експериментів, вивчити, чи є зв'язок між розвитком хронічних захворювань і різними факторами, такими як спадковість. Проаналізувавши багато даних, фахівці з'ясували, що якщо у жінки мати дожила до 90 років і більше, ймовірність того, що діабет, інсульт або рак постукає у твої двері, автоматично знижується на 25%. В іншому випадку, коли батьки доживали до похилого віку, ймовірність здорового старіння у жінки збільшувалася на 38%.
"Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю
У платіжках за комунальні послуги з'явився новий рахунок: кому готувати більше грошей
Кредитки стають непотрібним пластиком: ПриватБанк позбавляє клієнтів важливої послуги
Нарешті вистачить на комуналку: пенсію рахуватимуть за новою формулою, на скільки збільшяться виплати
Тому слід уважно ставиться до роботи своїх біоритмів. Коли організм дає збій, це вже привід замислитися про підвищення ризику розвитку важких недуг і навіть передчасної смерті. Тому є сенс прислухатися до думки вчених і поберегти себе. Адже якщо навіть мошки могли померти протягом чотирьох днів після таких порушень, то що говорити про людину з уже існуючими проблемами.
Нагадаємо, аналіз даних, отриманих з медичних установ, показав, що пік смертності серед важких хворих припадає на 4 години ранку.
Як повідомляв Знай.ua, Анна Аслан вважала, що старість – це хвороба, яку треба лікувати і присвятила все своє життя розробці препарату, який зможе продовжити молодість.
Також Знай.ua писав, британські вчені-генетики з Лондонського університетського коледжу, Університету Ланкастера і Квін Мері відкрили головну таємницю старіння людини.