Фахівці проаналізували дані 49 когортних досліджень, у яких взяли участь 266 939 психічно здорових пацієнтів. 47 відсотків анкет належало чоловікам. Середній термін моніторингу склав 7,4 року. У ході спостереження враховувалися такі фактори, як маса тіла, наявність шкідливих звичок і загальні фізичні показники.

Отримані висновки застосовні до учасників дослідження незалежно від їх віку або географічного положення.

Так, вчені виявили, що люди з більш високим рівнем фізичного навантаження менше схильні до ризику виникнення депресії.

"Це перший глобальний метааналіз, доводить, що фізична активність сприяє захисту населення від розвитку депресії", — говорить провідний автор роботи професор Феліпе Баррето Шуч.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

На думку дослідників, вивчення цього питання має сприяти популяризації здорового способу життя. Фахівці планують проаналізувати вплив різних видів спорту на ймовірність розвитку депресії і встановити необхідний рівень активності.

Нагадаємо, той факт, що антидепресанти на виноградній основі мають менше побічних ефектів, з'ясували американські вчені з Медичної школи гори Синай.

Фахівці відзначають, що депресія зазвичай пов'язана з іншими захворюваннями, які виникають на грунті нервового розладу. Серед них – зниження мозкової активності, запалення імунної системи і зміни в лімфовузлах.

Сучасні антидепресанти регулюють нейромедіатори – серотонін або дофамін. При цьому деякі порушення психічного здоров'я потребують більш серйозного лікування. Американські вчені довели, що виноград не тільки заспокоює, але і нейтралізує супутні захворювання нервової системи.

Експерти додали, що на основі винограду можна створити ДНК-вакцину, яку можна буде підібрати під особливості організму кожної конкретної людини.

Прояви депресії дуже різноманітні і змінюються в залежності від форми захворювання. Проте існує декілька загальних психологічних ознак, які ви ніколи не повинні ігнорувати.

Втрата інтересу до життя. Нездатність насолоджуватися речами, які раніше приносили вам задоволення, в поєднанні з втратою інтересу до звичайної соціальної активності, наприклад, провождению часу з друзями, є одним з основних сигналів, що ви ідете в себе.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені канадського Центру наркології та психічного здоров'я при Університеті Торонто виявили, що довга депресія викликає зміни в мозку.
Зараз механізми лікування депресії майже однакові, незалежно від того, була вона у пацієнта короткий або довгий проміжок часу. Дослідники поставили під сумнів такий підхід.