Дослідники з Нідердандів довели заспокійливу дію грошей на мозок людини. Вони зробили висновок про те, що люди м'якше реагують на подразники і стають впевненіше в собі після отримання фінансового нагородження.

Голландські вчені опублікували результати свого дослідження в науковому журналі Science. Крім підтвердження добре відомого факту про те, що наявність грошей у кишені робить людину більш самовпевненою, їм вдалося ще спростувати кілька поширених помилок про гроші.

Як виявилося, успішну кар'єру часто допомагають створити не працьовитість чи гарне знання своєї справи, а звичайне везіння. Величезний вплив на зміцнення компаній на ринку надає вміння переживати дедлайни керівництвом. Тобто, великі прориви в бізнесі відбуваються за рахунок адаптації до суворих умов його ведення.

Голландці для вивчення ефекту отримання грошей різними людьми зібрали разом 100 добровольців. Згідно з результатами опитування, фінансовий стимул здатний відчутно змушувати людей приймати швидкі рішення. При отриманні фінансової винагороди випробовувані, всупереч очікуванням, не розслаблялися, а ставали більш об'єктивними і розважливими.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" засновник Microsoft Білл Гейтс, вклав більше чотирьох мільйонів доларів на проект зі створення генетично модифікованих комарів, які вбивали собі подібних. Як повідомляє видання The Sun, таким чином мільярдер сподівається побороти переноситься комарами виду Anopheles albimanus малярію, щорічно уносящую життя сотень тисяч людей.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Проект під назвою "Доброзичливі комарі" створить біотехнологічна компанія Oxitec, в якій вчені збираються створити генетично модифікованих самців, які будуть спаровуватися з самками, але їх потомство жіночої статі буде гинути, не досягнувши дорослого віку. Людей кусають тільки дорослі комарі-самки. А самці безпечні для людства. Таким чином популяція комарів буде зменшуватися.

Правда, багато екологи не згодні з проведенням подібних експериментів, які можуть надати непередбачувана дія на навколишнє середовище, оскільки комарі є їжею для інших тварин.