Всім відомо, що учасники будь-якої суперечки прагнуть довести ту точку зору, яку вони вважають істинною. Вважається, що під час цивілізованої суперечки не можна ображати опонента і обговорювати його особистість. При обговоренні будь-якого питання потрібно добре розбиратися в самій проблемі.
Крім того, під час дискусії потрібно пам'ятати, що проблема може розглядатися з різних позицій. Суперечка допомагає зрозуміти об'єктивну істину і зібрати має до неї відношення інформацію. Дискусія може проводитись відкрито, щоб у ній могли взяти участь і інші люди, що підтримують якусь точку зору.
1. Беручи участь в полеміці, потрібно пам'ятати про те, що співрозмовник може добре розбиратися в обговорюваній проблемі. Намагайтеся не обговорювати теми, в яких вам нічого протиставити переконливим аргументам. Вибирайте добре знайомі питання, де ваша позиція буде підкріплена теорією і фактами.
2. Зазвичай про тему суперечки учасники знають заздалегідь, що дозволяє знайти необхідну інформацію і запастися прикладами з реального життя. Ви можете діяти більш грамотно, якщо ознайомитеся з історією проблеми та її вивченням іншими людьми. Готуючись до дискусії, вивчайте не тільки ті доводи, які доводять вашу точку зору, але і ті, які здатні її спростувати. Так ви зрозумієте логіку опонента і зможете підготуватися до відповіді на його аргументи.
3. Щоб ваша позиція під час дискусії була зрозуміла оточуючим, необхідно добре володіти мовою. Потрібно не боятися уваги великої кількості людей і пояснювати доступно для всіх. Намагайтеся частіше користуватися російськомовними термінами і описами, щоб ваші аргументи були ясні і зрозумілі. Переконлива мова цілком може провалитися, якщо ви будете використовувати занадто складні слова і пропозиції.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що існують 10 ознак того, що ви знайшли своє справжнє кохання. Буває так, що ви роками зустрічаєтеся з людиною, але так і не зрозуміли, що кохання у вас з ним, або просто звичка, симпатія, пристрасть. Або навпаки, ви разом недовго, тому не можете відповісти собі на питання, чи любов це. Ми допоможемо розібратися в собі.