Загадка Ноєвого Ковчега багато років приваблює не тільки богословів, але і вчених. І серед тих, і серед інших достатньо людей, які мріють довести, що Корабель, завдяки якому людство врятувалося від Великого Потопу, - не міф. Досі дослідники теми припускали, що Ковчег треба шукати на горі Арарат, до якої, згідно з Біблією, він і пристав. Гіпотези про його місцезнаходження продовжують з'являтися.

У Чеченській Республіці темою Ковчега зайнявся місцевий шукач Марат Макажо — після того, як знайшов на горі Садой-Лам республіки дивні скам'янілості.

"Під час прогулянки я помітив виступаючі з гори шари породи, схожі по фактурі на колоди. Камені прилягали один до одного рівно і щільно, як балки в кораблі. У самих каменях я не знайшов домішок місцевої глини, вони виглядали як рукотворні", - згадує вчений.

Популярні новини зараз

Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд

Тепер в ухилянтів заберуть останнє: змусять платити шалені гроші

Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії

Будуть мобілізовані до ЗСУ: Рада прийняла важливе рішення

Показати ще

Розміри скам'янілостей, а також зйомка з квадрокоптера, що дозволила побачити, що гора має контур великого корабля, наштовхнули Марата на думку про те, що це може бути не просто судно.

Однак переконати археологів почати розкопки Марат поки не може:

"Вони знизують плечима і не вірять у саму можливість знайти міфічний, за їх словами, Ковчег", - говорить Марат.

Надію Марату дала експедиція Російського географічного товариства, яка планує відправитися в Чечню і більш детально вивчити скам'янілості. Поки ж "відкривач" Ковчега веде розкопки сам з допомогою своїх однодумців і намагається привернути до теми фахівців, публікуючи відео своїх спостережень в інтернеті.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені з волонтерської групи Noah s Ark Ministries International заявили, що з 99% ймовірністю зуміли виявити останки реального Нового Ковчега.

Передбачуваний Ковчег прихований шаром вулканічної породи і снігу на горі Арарат, Туреччина. Вчені з NAMI надали деякі докази, згідно з якими на висоті 400 метрів над рівнем моря і справді лежать якісь дерев'яні фрагменти.

Вуглецевий аналіз дозволив встановити і вік уламків — 4800 років.