Американські вчені з університету штату Канзас визначили кількість часу, за який абсолютно незнайомі люди можуть стати друзями. Випадковий співрозмовник, на їхню думку, може стати добрим приятелем вже після 50 годин спілкування.
При цьому на цій стадії може зародитися лише дружба. Для довірливих відносин потрібно ще 40 годин спілкування. А кращими друзями можна стати, на переконання вчених, після того, як подолати рубіж в 200 годин тісного спілкування.
Своє дослідження та наукові спостереження фахівці опублікували в Journal of Social and Personal Relationships. При цьому вчені навіть дали пояснення того, чому в дитинстві друзів знайти набагато простіше, ніж у дорослому житті.
Автор дослідження, професор Джеффрі Хол повідомляє, що в дитинстві набагато швидше знаходяться друзі, тому що дитина постійно контактує зі однолітками у школі, на заняттях, майданчику і навіть вдома. Дорослі ж приділяють більше уваги зростанню кар'єри та сім'ї. При цьому нові знайомства відходять на задній план.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Хол пояснює, що людський мозок здатний сприймати близько 150 видів дружніх зв'язків. Основні види таких зв'язків це знайомство, приятелювання і приязнь.
Так, дослідники з США визначили, що після 50 годин спілкування люди зазвичай переходять у хороших знайомих, а через 90 – стають близькими приятелями. Більш міцні дружні відносини здатні сформуватися після закінчення 200 годин діалогу.
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" зустріч зі спорідненою душею виглядає як осяяння. Це осяяння різко вривається в наше життя в потрібний час, нагадуючи підземний поштовх, який трясе нашу психіку, змінює світогляд і підводить нас до кордонів надприродного.
Clutch.ua повідомляє, як підготуватися до такої зустрічі? Які існують таємниці кохання? Як розпізнати свого партнера і побудувати з нею гармонійні стосунки?
На всі ці питання знайшов відповіді американський письменник і психолог Адам Джексон. У своїй книзі "Десять секретів любові" він описав доступною мовою техніки, які допомагають створити відносини, повні любові, гармонії і порозуміння.