Пам'ятайте величезну давню змію "Титанбоа", якій за розмірами не було рівних? Так от весь світ намагаються переконати в зворотному, і таки знайшлася змійка довше і товстіше.

Так змія неймовірних розмірів була виявлена в Червоному морі: звір, прозваний "Мага Маар Малад", має майже 30 метрів завдовжки і важить кілька тонн.Про це повідомляє видання SAAD.

Так згідно з повідомленням даного ЗМІ, полювання на гігантську змію велася командою з єгипетських біологів і кваліфікованих дайверів. Фотографії "Мага Маар Малад" дійсно виглядають вражаюче, але вже кілька великих наукових центрів звинуватили видавництво SAAD у фальсифікації фактів.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Показати ще

Адже ніяких доказів неймовірно величезної змії, крім кількох фотографій, не існує зовсім. Ні тіла, ні скелета, ні яких-небудь останків цієї змії не було представлено.

А найдовший сучасний нам пітон виростає до 15 метрів, що в два рази менше розмірів гіганта.

Навіть гігантська давня "Титанбоа" мала в довжину 20 метрів. А нас видання переконує, що знайдена істота перевершує в розмірах навіть свого предка. Так що, якщо публікація SAAD виявиться правдою, то можна сміливо шукати й інших доісторичних чудовиськ.

Але поки ніяких точних доказів не надано, ми маємо повне право сумніватися в існуванні цього диво-звіра.

Нагадаємо, містична тварина тримає в страху всю планету. Цю сутність не можна ідентифікувати через ряд причин, але вона несе явну небезпеку для людства. Вчені назвали дві теорії походження страшного організму.

Як повідомляв портал "Знай.uа", зустріч зі змією такого неймовірного розміру була б останньою для будь-якого створіння на Землі, навіть для слона чи жирафа. Титанбоа зростала до 20 метрів в довжину і важила більше тонни: спробуйте уявити, як полювала ця здорова машина-вбивця.

Також "Знай.uа" писав, до палеонтологам потрапив фрагмент бурштину, в якому збереглися останки вылупившейся змії крейдяного періоду. Останки датовані віком 98,8 млн років тому – серединою крейдяного періоду. Крихітна змійка довжиною 48 мм ідентифікована як представник раніше невідомого (і, зрозуміло, вимерлого) виду Xiaophis myanmarensis.