За два дні стартує масштабна подія у світі сучасного кінематографа – Каннський фестиваль. Серед загального переліку фільмів конкурсної програми представлять також стрічку Андрія Звягінцева "Нелюбов".
Відомо, що ця робота стане третьою у послужному списку режисера і вийде у прокат на початку наступного місяця.
Сюжет фільму базується на типовій московській родині, яка переживає розлучення. Батьки Женя та Борис через свої суперечки зовсім забувають про свого сина, а 12-річний Олексій дуже страждає від цього.
Відчувши себе повністю непотрібним, після чергової сварки він просто зникає.
На думку продюсера стрічки Олександра Роднянського, сам Звягінцев погано ставиться до трейлерів, адже вважає, що вони не можуть за кілька хвилин відобразити всю суть задуму. За такий короткий час ролик може тільки показати глядачам фабулу, час та місце дії.
"Нелюбов"- це глибоке дослідження людської природи та долі, морального стану суспільства", - додав він.
Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі опублікували трейлер фільму "Зошит смерті".