Новий вид щурів відкрила знімальна група BBC, яка прибула на острів Суматра.

Порівняно з міськими щурами, це справжній гігант. Як пишуть західні ЗМІ, вчені збиралися знімати документальний фільм про вулкани і встановили на схилі одного з них кілька камер. Інфрачервоне обладнання засікло випромінювання істоти незвичайних розмірів.

Довжина невідомого створення – близько метра. З цього вчені не змогли не спробувати її зловити. По всьому острову вони розставили пастки. Спіймане створення відрізнялися справді гігантськими розмірами: довжиною у 85 сантиметрів, важила вона аж 3 кілограми.

Вона практично нічим не відрізнялася від звичайних гризунів. Але мала більш густим і приємним на дотик хутром. Як з'ясували вчені, знайдено тварина – місцевий ендемік. Виявилося, що місцеві племена цей вид щурів знають давно і навіть вживають в їжу.

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

Гігантський щур

Раніше портал "Знай.иа" повідомляв, що систему тунелів йдуть углиб землі являють собою печери Гомантонг. І причина всіх страхів - це місцеві мешканці, Чорну і Білу частини печери окупували таргани, змії і летуче миші. Існує легенда, згідно з якою якийсь християнський проповідник вирішив знищити Гомантонг, вважаючи, що саме звідси Ворог роду людського відправляє свої нечестиві полчища. Але що ж чекає безстрашного мандрівника в цих похмурих глибинах.

Глибоко в жарких, вологих джунглях Борнео мандрівник, при належному рівні везіння, може натрапити на масивну каверну. Ніби разверстый рот мертвого велетня, веде вона у віковічну темряву, перетворюючись в цілу систему похмурих печер. Тут не місце слабкими нервами. Недосяжний погляду стелю вкривають мільйони кажанів, а стіни і підлога покриті величезними тарганами, комахами, щурами та іншим створінням.

Крім того, печеру облюбували змії. Цим тварям припав до душі мікроклімат земної провалу, ну а їжі — згадуємо велика кількість щурів — тут достатньо.

Печери, які по праву вважаються чи не найбільш неприємним на Землі місцем, постійно приїжджають сезонні робочі. Вони змушені, за дуже невелику плату, працювати в абсолютно жахливих умовах, зрізуючи пташині гнізда в антуражі, що нагадує полотна Борхеса.