Біль в горлі - неприємність, з якою час від часу стикається кожен. Однак цей факт зовсім не означає, що кожен раз вам необхідно мучитися і терпіти дискомфорт. Іноді хворе горло може попереджати про серйозні захворювання. Головне, не прогавити цей момент.
Якщо у вас болить горло прямо зараз і ви все ще не знаєте що робити, читайте ТОП-7 порад по боротьбі з цим неприємним недугом.
1. Прополощіть горло солоною водою
Іноді бабусині поради дуже можуть стати в нагоді. Цей випадок саме такий. Як довело дослідження 2016 року, селевий розчин знижує активність мікробів, так само прискорює загоєння ранок і зменшує запалення. У підсумку, біль стає набагато меншим. Для того, щоб приготувати розчин, необхідно розвести 1 чайну ложку солі в склянці теплої води і полоскати раз на годину, поки не підуть неприємні симптоми.
2. Пийте курячий бульйон
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Дуже важливо в період хвороби зволожувати роздратовану слизисту. Тому не дозволяйте горлу пересихати.
Найкраще це завдання виконає курячий бульйон. Крім того, що він відмінний зволожувач для горла, також у нього потужний протизапальний ефект.
3. Побільше теплого чаю
Дуже важливо під час хвороби зігрівати горло теплим чаєм. Необхідно простежити за тим, щоб він був саме теплим, а не гарячим!
Доброю ідеєю буде додати в чай мед. Він має протизапальну і пом'якшувальну дію на глотку, допомагаючи в тому числі усунути першіння і кашель.
Також відмінним помічником у боротьбі з болем в горлі стане ромашковий чай. Він зволожує, зменшує запалення і набряклість, а ще має антиоксидантні властивості, тобто прискорює відновлення тканин.
4. Контролюйте вологість повітря в приміщенні
Сухе повітря - зайвий подразник для переживаючої не найкращі часи носоглотки. Оптимальний рівень вологості в квартирі - 40-60%.
5. Спробуйне з'їсти щось холодне
Спробуйте поїсти морозива чи випити трохи холодного соку. Через холод судини починають звужуватися, завдяки цьому знижується набряклість, сповільнюється розвиток запального процесу і зменшуються больові відчуття.
6.Пососіть льодяник або карамель
Завдяки ним у вас посилиться слиновиділення, а це значить, що слизова зволожиться. Можна використовувати спеціальні аптечні льодяники від болю: вони містять добавки, що пом'якшують біль у горлі або відволікають від неприємних відчуттів.
7. Користуйтеся аптечними спреями і таблетками
Багато медичних препаратів створені спеціально для зменшення дискомфорту під час застуди.
Але ніколи не забувайте що у цих препаратів є протипоказання, тому обирати їх краще після консультації з медиком.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", не всі батьки знають, як правильно себе вести, якщо малюка раптом залихоманить. Тому дуже часто в таких випадках користуються порадами своїх мам-бабусь або знайомих, які, як відомо, "знають краще"
Лікарі спростували головні міфи щодо лихоманки у дітей.