Шнобелівська премія – це жартівливий аналог Нобелівської премії. Вона щорічно проводиться восени, і кожен рік претенденти б'ють нові рекорди по дурості їх відкриттів. І Шнобелевсая премія 2017 знову порадувала нас величезною кількістю безглуздих відкриттів, про які ми вирішили розповісти вам.

Шнобелівська премія 2017: Фізика

Кішки – це рідина. Саме таке відкриття зробив Марк-Антуан Фардін. А він довів цю теорію фразою "У рідкому стані речовина займає певний обсяг і приймає форму посудини, в якій знаходиться". Саме завдяки цьому він і отримав премію з фізики. До речі, коти розтікаються швидше кошенят.

Шнобелівська премія 2017: економіка

Меттью Рокловф і Ненсі Грір провели дуже цікавий експеримент. Група з 61 чоловіків та 41 жінки повинні були робити ставки в азартних іграх. Але, половина з них перед цим мала обійняти крокодила. І так, після цього люди зовсім неохоче робили великі ставки. От і виявилося, що обійми з крокодилами знижують потяг до азартних ігор.

Популярні новини зараз

Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв

Сім'ї отримають по 5000 гривень: хто у списку

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

Показати ще

Шнобелівська премія миру 2017

Шнобелівську премію миру отримала група дослідників, які довели, що гра на сопілці діджеріду допомагає впоратися з апное і хропінням. Дослідження проходило 4 місяці, і практично щодня люди грали на дудці за 25 хвилин. Начебто допомогло.

Шнобелівська премія 2017: анатомія

Джеймс Хейткот: "вуха ростуть зі швидкістю 0,2 мм в рік". Мабуть, цього вистачить. Додати до цього відкриття нічого не потрібно. Воно прекрасне саме по собі.

Шноебевская премія 2017: психологія

Група вчених зуміла довести, що близнюки плутають себе з братами\сестрами. Дослідження отримало назву "Це я або мій близнюк? Відсутність переваг самопізнання у ідентичних близнюків".

Шнобелівська премія 2017: анатомія

Тепер ми знаємо, яким саме місцем не любимо сир. Таке відкриття зробила група вчених, які провели таке дослідження: групі з 300 чоловік потрібно було заповнити анкету улюблених і нелюбимих продуктів. Там був не тільки сир, але і безліч іншої їжі. Потім, їх поклали під МРТ і дивилися на реакцію мозку, у тих, хто не любить сир. Так от, виявилося, що ми не любимо сир елементами базальних гангліїв.