Рибалки Меллорі Харріган, Кліфф Рассел і Аллан Рассел знаходилися в трьох милях від півострова Лабрадор, Канади. І на крижині, яка дрейфувала в море, вони помітили жива істота. І воно не вміло плавати.

Замість тюленя, як очікували рибалки, на грибоподібну айсбергу безпорадно дрейфувала арктична лисиця. Хоча здалеку екіпаж був упевнений, що на крижині знаходиться дитинча тюленя.

Рибалки на борту риболовного судна "Північний лебідь" помітили дивну знахідку в 4 милях від берега. На айсбергу у формі гриба був випадковий пасажир. Члени екіпажу припустили, що тварина виявилося і застрягло на айсбергу в пошуках їжі.

Популярні новини зараз

Цей новий документ видаватимуть ТЦК тим, хто не має військового квитка: зателефонують і перевірять

ПриватБанк заблокував рахунок: що треба робити відразу

Пенсіонерам призначають нові виплати: хто має право на грошову допомогу

Стане вибір між їжею та водою: на українців чекає новий удар по кишені

Показати ще

Чоловікам вдалося заманити перелякану лисицю на човен.

"Ми дали їй чіпси і крекери, але вона нічого не хотіла, поки не прийшла в себе, а тоді ми нагодували її сосисками", - розповідає один з рибалок.

Коли вони повернулися на землю, то випустили лисицю в її природну середовище проживання. Простий акт доброти екіпажу цього судна врятував життя цій маленькій істоті.

Дивіться: сюжет про арктичної лисиці

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" znaj.ua у мережі показали знаменитого лиса Микиту із зони відчуження Чорнобильської АЕС, якого годують ковбасою. Фотографії і відео тваринного опублікував Дмитро Антонюк на своїй сторінці в Facebook.

Він уточнив, що зустрів знаменитого лисиця в покинутому місті Прип'ять.

Лис Микита ручний і не боїться підходити близько до незнайомих людей, щоб взяти їжу.

Нагадаємо, що ученые з університету Чулалонгкорла в Бангкоку і Лондонського музею природознавства виявили безліч нових таксонів - яскраво розфарбованих м'ясоїдних сухопутних равликів з сімейства Streptaxidae.

Сухопутні равлики - це найчастіше травоїдні тварини, і лише деякі групи, такі як описані тут, є м'ясоїдними. Вони мешкають в регіонах з родовищами вапняку, в тому числі там, де ведеться його активна видобуток, - повідомляє ZOO-бізнес.