Працюючи на городі, канадка загубила обручку з діамантом. Однак через 13 років вона знайшла пропажу за досить незвичайних обставин.
Мері Гремс втратила кільце в 2004-му, чоловік подарував їй прикрасу в 1951 році, за рік до весілля. Щоб не засмучувати кохану людину, вона приховала від чоловіка втрату і купила нове, повідомляє Бджола.
Невістка 84-річної жінки Колін Дейлі, збираючи овочі з городу на вечерю, побачила дивну моркву. Вона думала віддати її собаці, але потім вирішила кинути до інших овочів. Пізніше, відмивши морквину, вона виявила, що овоч проріс у кільці свекрухи, і розповіла їй про знахідку.
Літня жінка одразу впізнала прикрасу і не могла повірити, що таке могло статися. Адже інакше каблучка так би ніколи і не повернулася до неї.
Тепер канадка знову носить свій подарунок, адже він досі їй впору.
Відмовлять у призначенні пенсії у 2026 році: хто залишиться без виплат
У 2026 році зміняться ціни на газ: як це вплине на гаманці українців
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай. ua", стартапери схрестили кільце з телефоном.