Галапагоські острови можуть похвалитися унікальною природою, це місце стало райським куточком для флори і фауни, яких не знайти більше ніде на планеті. Серед них, наприклад, морські ігуани, гігантські черепахи, баклани, які не літають.

Багато науковців вважають, що Чарльз Дарвін відкрив еволюційну теорію саме тут на Галапагосах, пише National Geographic.

Саме вчений помітив що на кожному острові архіпелагу сформувалась своя унікальна фауна та флора. Це місце унікальне ще й тим, що поруч тримають свій шлях одразу три океанічні течії.

Відсутність страху і цікавість, з якою тварини ставляться до людей на Галапагоських островах, це те, що приманює сюди туристів. Мандрівники підходять до них дуже близько. Екосистеми цих островів залишалися незмінними протягом тисяч років, саме тому вони є живою лабораторією еволюційних змін.

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень

Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Однак близько 10 років тому і до цього віддаленого куточка поступово прийшла екологічна розруха, а все через туристичний потік. Ці місця швидко притягували своєю красою тисячі туристів зі всього світу, що призвело до надмірного вилову риби та завезення нехарактерних видів.

Однак завдяки небайдужості ЮНЕСКО з 2010 року ситуація дещо нормалізувалась. Тепер на архіпелаг можуть потрапити обмежена кількість туристів.

Найбільше відпочивальників на Галапагосі з середини червня до вересня і з середини грудня до січня. В інший час відвідувачів значно менше через мінливий клімат регіону – спекотна погода може змінюватись затяжними зливами. Проте навіть в цей період тут можна побачити багато цікавого.

Дивіться цікаве про острови Чарльза Дарвіна

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", райський острів у Карибському морі скасував візовий режим з Україною.