Матч збірної Росії проти Хорватії на Чемпіонаті світу 2018 обростає все новими легендами та чутками. Так в інтернеті користувачі глузують з однієї цікавої російської компанії "вболівальників". Кілька пенсіонерок вирішили приворожити Росії перемогу, і ось що з цього вийшло.

Цікавий відеоролик опублікували користувачі в Twitter.

"Кумедне з кращих російських традицій. Високодуховні російські пенсіонерки-пакостніци перед матчем збірної Росії навели порчу на збірну Хорватії. Здійснили ритуал перед фотографіями гравців збірної Хорватії де побажали їм, щоб мізки затуманились і ноги були ватяними". – підписав відео автор публікації під ніком "Короннованый Вован".

Користувачі одразу ж відреагували на подію та висміяли в кращий традиціях соцмереж:

"Схоже вони на всю Росію псування навели!".

Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"

"Це, бува, не звільнилися бабки з загонів путина? Дуже схожі..."

"Хворі тварюки".

"Скільки ж злоби і одночасно дурості у людей".

"Магія хорватських бабусь виявилася сильнішою".

"Шамань не шамань, а грати треба вміти))))".

"Соромно, що серед нас є такі представники великої країни".

"Ганьба. Це жахливо! Дурні і недалекі!", - коментують користувачі.

Хорвати присвятили перемогу українцям

Колишній гравці "Динамо" Київ - Огнєн Вукоєвич та Домагой Віда передали палкий привіт українським вболівальникам після виграного матчу збірною Хорватії над командою Росії.

Вони опублікували відповідне відео.

Зокрема, на відео зіркові гравці зазначають, що присвячують таку важливу перемогу всій Україні та столичному футбольному клубу.

Нагадаємо, 7 липня в Сочі відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії.

На 101-й хвилині екс-захисник Динамо Київ Домагой Віда після точного удару головою вивів Хорватію вперед. Але на 115-й хвилині Маріо Фернандес своїм ударом головою зрівняв рахунок у матчі. В підсумку матч завершився внічию 2:2 і все вирішувалося в серії пенальті.

В "лотереї" фортуна посміхнулася хорватам, які перемогли з рахунком 4:3!

Дивіться: Як шаманили бабці -фанатки

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президентка Хорватії влаштувала групове святкування перемоги збірної. Після гучної перемоги Хорватії над росіянами глава держави просто не стрималась та не по соромлячись, танцювала та співала разом з футболістами.