Відома телеведуча Леся Никитюк склала топ кращих на її думку книг.
В японській мові є таке слово «tsundoku», яке перекладається як «людина, яка купила багато книг, але не може їх прочитати через брак часу». Провідна ведуча Нового каналу Леся Никитюк радить: не ставайте «tsundoku», знаходите час для книг. А заодно ділиться підбіркою творів, які обов'язково варто прочитати.
Річард Бренсон, «До біса все! Берися і роби ».
Чудова автобіографічна книга успішної людини, яка починала з абсолютного нуля і досяг вершин. Книга вчить ставити перед собою цілі і долати труднощі. Ні, тут не сказано, де взяти гроші, щоб купити улюбленої кільце або новий автомобіль. Вона нагадує, що життя у кожного одна, і дорога кожна хвилина.
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Франческа Меландрі, «Єва спить».
Amore mio! Ця книга з Італії від українських видавців і удостоєна літературної премії італійського Elle. Твір, в якому долі персонажів, до яких ти відчуваєш емпатію, переплітаються з історичними подіями Апеннін. Італія вчора і сьогодні, Італія південна і північна - це різні світи ... Франческа Меландри розповідає із завидною психологічної проникливістю про любов і про взаємовідносини батьків і дітей.
Oрхан Памук, «Музей невинності».
Переглянувши всі серії «Величного століття. Роксолана», я як і всі дівчата, закохалася в турецькі серіали. А тут «чудовий» роман, дуже глибокий, про неймовірного кохання багатого Кемаля до бідної, та ще й заміжньої жінки, про прекрасних і вічних почуттях. Після прочитання цієї книги у мене до цих пір залишилося «післясмак».
Вірджинія Вулф, «Місіс Деллоуей».
Геніальна література живе вічно. Цей роман написаний в техніці «потік свідомості», а це означає, що думки одного героя перескакують на думки іншого, і читача про це ніхто не попереджає. Автор здорово показує закони людського життя по колесу сансари.
Майкл Суенвік, «Одного разу на краю часу».
Чудові фентезі-розповіді сучасного письменника. Мені дуже сподобалася ця книга про далеке майбутнє, де, в той же час, автор піднімає життєво важливі питання теперішнього часу - що робить людину людиною, що відбувається з нашим суспільством, що таке індивідуальність ..
Раніше "Знай.ua" писав про те, що у США у віці 87 років помер відомий письменник і журналіст Том Вульф.
Як інформує The New York Times, посилаючись на агента письменника Лінн Несбіт, незадовго до смерті він потрапив в одну з лікарень Нью-Йорка з інфекцією.
Том Вулф вважається засновником літературного напряму "нова журналістика". Сам термін був вперше згаданий Вулфом в 1973 році. Серед прийомів, які використовував Вулф, було використання живої мови героїв, відображення особистої позиції автора матеріалу, детальний опис сцен.