Зовсім скоро у всьому світі будуть відзначати Хеллоуїн 2017. І, звичайно, ж, щоб правильно відсвяткувати цей день, вам потрібен страшний костюм. Дуже страшний, або хоча б той, який запам'ятають на довго. Вампіри, клоуни, демони – вже нудно, і таких буде десятки на будь-якій вечірці. Тому не потрібно поспішати гуглити "Як зробити зуби для Хелловіну", або ж "Як зробити макіяж для Хелловіну". Ми розповімо вам, чим можно сильно налякати на Хелловін 2017.

Олег Вінник

Улюбленець жінок за 40 точно не залишиться без уваги навіть у молодих людей. Якщо не налякати, то знатно розсмішити це точно допоможе. Тим більше, що про Вінника зараз говорять всі і дуже багато. Тому костюм Олега Винника на Хеллоуїн точно буде у тренді. І якщо ви не знаєте, як відсвяткувати Хелловін, то в такому образі, ви будете почесним гостем на будь-якій вечірці.

Для цього знадобиться: Жіночий парик блонд, джинсова куртка і джинси з штучними дефектами, облягаюча футболка. Ну і, звичайно, любити себе.

Катя Пушкарьова

Популярні новини зараз

Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого

Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень

ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"

Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку

Показати ще

Незважаючи на те, що серіал вже давно не показують, Катю Пушкарьову знають всі. Та й справді, забути таке складно. Тільки уявіть, як можна налякати всіх на вечірці таким образом.

Для цього знадобиться: Сіре, непривабливе пальто, туфлі можна взяти у бабусі, величезні окуляри, декоративні скоби.

Саша Білий

Якщо не налякати, то поностальгувати допоможе костюм Саші Білого. Він був кумиром для величезної кількості людей у 90-х роках. Та й зараз мало, хто забув про нього.Так що, якщо ви не знаєте, як відсвяткувати Хелловін, то в цей образ. Пригоди знайдуть вас самі.

Для цього знадобиться: Спортивні куртка і штани з масивними смугами, мішкуваті. Секонд точно допоможе знайти подібне.

Футболіст збірної України з футболу

Звичайно не жах, але приємного мало. Збірна України з футболу в цьому році дійсно не слабо лякала деяких фанатів. Так і малознайомі з футболом люди теж знають про всі "заслуги" нашої головної команди.

Для цього знадобиться: футболка збірної України з футболу.

Тепер ви знаєте, яким костюми на Хеллоуїн точно можна налякати, ну або просто розсмішити.