Дана аномалія зустрічається надзвичайно рідко у тварин. Також, може бути і в людини. Наприклад, у 2006 році народилася дитина з циклопією в Індії. З невідомих причин причин ембріон не поділяє очі на дві порожнини.
2. Три ноги
Чоловік, який позує на фото, народився відразу з трьома ногами. Лікарі пояснили це тим, що один сіамський близнюк в утробі частково поглинув іншого. Крім цього, у нього було 16 пальців і два комплекти функціонуючих чоловічих статевих органів. 3. Кам'яна людина
Цей страшний синдром перетворює людину в живу статую. Це рідкісне захворювання, при якому кісткова тканина росте там, де зазвичай розташовуються м'язи та сухожилля.
4. Хвостатий чоловік
Один індійський йог славиться тим, що у нього росте справжній хвіст через розщеплення хребта. Незважаючи на відхилення, на батьківщині його приймають за втілення індуїстського бога Ханумана.
5. Синдром Унера Тана
Люди з цим захворюванням пересуваються на чотирьох кінцівках і вважаються розумово відсталими. Цікаво, що цей синдром зустрічався тільки в Туреччині.
6. Жаба-дитина
В історії відомий лише один випадок цього страшного захворювання. Дитину з аномалією народила матір, у якої вже були дві нормальні дочки. Жаба-дитина народилася без основних частин мозку, черепа і шкіри голови.
7. Дерев'яна людина
Так проявляється епідермодисплазія бородавчаста. Люди з цим синдромом мають сильну сприйнятливість до папіломи людини. Через це їх тіло покривається дивними утвореннями, що нагадують дерев'яну стружку.
8. Мігруюча еритема
Ці нехитрі малюнки на язиці є симптомом блукаючого висипу. На щастя, хвороба безпечна і проявляється тільки у 3% людей.
9. Іхтіоз Арлекіна
Народитися з даними синдромом - справжня мука. Шкірне захворювання характеризується товстими пластами шкіри і глибокими тріщинами, звідки йде кров.
10. Гіпертрихоз
Цій хворобі багато століть, адже ще в середні століття таких "перевертнів" спалювали на багатті. У сучасному суспільстві надмірну появу волосся на обличчі і тілі намагаються вилікувати.
Перегляньте відео найжахливіших мутацій людини
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що генетики реконструювали найдавніший геном чумної палички, вік якої оцінюється в 3,8 тисячі років.