Володарем звання найпотворнішого собаки Великобританії став 15-річний беззубий пес по кличці Чейз. Він підписав контракт з модельним агентством.

Собака породи китайська чубата страждає катарактою і облисінням.

Але не дивлячись на це, його власникам запропонували контракт з агентством Direct Model, яке співпрацює з брендами M&S, Disney, MAC і Pets at Home. Власниця пса Шторм Шайлер сподівається побачити ім'я свого вихованця в новому світлі.

У 2017 році на конкурсі " Найпотворніша собака в світі" Чейз посів третє місце. Першим став трирічний неаполітанський мастиф на ім'я Марта з Каліфорнії.

Конкурс проводиться з 1961 року. За задумом організаторів, він призначений для вихованців, які ніколи не переможуть на звичайних виставках собак, але теж заслуговують любові і турботи.

Популярні новини зараз

Чоловіків за кордоном прирівнюють до ухилянтів: у "Резерв+" з'являється повідомлення про розшук

Студенти втратять право на відстрочку: новий законопроєкт позбавить багатьох лазівки

Зайва вага може стати на заваді мобілізації: в яких випадках не беруть до армії

Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють

Показати ще
Як повідомляв портал "Знай.uа", з усіх куточків України до Києва з'їхалися власники великих котів, щоб похвалитися своїми улюбленцями на конкурсі "Битва гігантів". За право називатися найбільшим котом змагалися 150 пухнастиків: від звичних українцям британців до екзотичних бенгальських або бурманських вусанів. В цьому році найбільшим в Україні котиком визнали гіганта породи мейн-кун на прізвисько Ньютон. Він виявився найважчим.