Щорічно 28 грудня відзначають Міжнародний день кіно. У світі і без цього досить багато цікавих свят, але таке мистецтво точно заслуговує окремої урочистості. Ми вирішили розповісти вам трохи цікавого в День кіно, щоб ви знали історію цього свята.

Міжнародний день кіно 2017: історія

У Парижі в "Гранд-кафе" на бульварі Капуцинів 28 грудня 1895 року вперше пройшов сеанс сінематографа братів Огюст і Луї Люм'єр. Була показана картина "Прибуття поїзда на вокзал Ла Сьотю". А після цієї події брати запатентували створений ними апарат "Сінематограф". Саме ця подія і послужила приводом створенню свята Міжнародний день кіно.

Потрібно відзначити, що під час цього сеансу глядачі просто втекли з залу, боячись, що поїзд дійсно їде на них. За останні кілька десятків років з'явилася величезна кількість різних кінофестивалів: Каннський, Венеціанський, "Берлінале", фестиваль імені братів Люм'єр, "Оскар".

Ми вирішили розповісти вам цікаві факти про кіно, про які мало хто знає.

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Міжнародний день кіно 2017: цікаві факти

Трейлери

Зараз ми всі знаємо, що таке трейлери і навіщо їх роблять. Але так було далеко не завжди. Вони з'явилися ще в 1912 році, але тоді короткі нарізки з фільмів показували вже після самої кінокартини. Звичайно, люди просто збиралися і йшли. Тому їх почали використовувати у якості анонсу.

Як з'явилася "мильна опера"

Домогосподарки завжди дивилися серіали, навіть в 30-х роках минулого століття. А тоді під час рекламних пауз показували лише ролики з побутовою хімією і подібними засобами. Тому спочатку в побутових розмовах, а потім вже і в професійному середовищі ці серіали стали називати саме "мильними" операми.

Нестандартний Хічкок

Альфред Хічкок завжди намагався якомога більше налякати глядачів. Тому, спочатку він відмовився від будь-якої музики в кіно, а пізніше перестав вставляти напис The End. Так він намагався досягти того, щоб у глядачів з'явилося відчуття страху і незавершеності.

Дивіться: Топ 10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ЗІ СВІТУ КІНО