Мешканка штату Флорида Ерін Ерс зафільмувала епічну битву самки єнота, яка захищаючи власний дітей вступила у бій проти небезпечної рисі.
Про це повідомляють ЗМІ.
Наразі вже відомо, що жінка випадково помітила двох тварин, які зустрілись поглядами поблизу лісу. Вже потім вона побачила, що це був єнот та небезпечний хижак.
Спочатку звірі просто дивилися один на одного. Потім почалася справжня бійка не на життя, а на смерть. Хоробра енотиха побилася з риссю і прогнала її подалі від своїх дитинчат.
Ерс, встигла зняти, як самки єнота і рисі з'ясовують стосунки. Відео підірвало мережу.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"В лісі біля єнота житло з дитинчатами, так що, я думаю, вона намагалася захистити їх від рисі", — пояснила Ерс.
У коментарі до відео автор додала, що значна частина сутички залишилася за кадром. Так, після події самка єнота загнала рись в болото, з якого вона ледве змогла вибратися.
Більше того на підприємстві повідомили, що за останнні час кількість нападів голодних хижаків на людей досить сильно збільшилась.
"У Київській області майже в два рази збільшилася популяція вовків. Цих хижих тварин вже помітили в районах області, де їх раніше не було, зокрема, в лісах Іванківщини. Навесні в Оливі було зафіксовано збільшення звернень мешканців щодо нападів вовків на домашніх тварин", – йдеться в повідомленні.
І якщо протягом останніх 20 років в області відстрілювали щорічно в середньому 10-15 вовків, то в мисливському сезоні 2016-2017 років їх залишилось 35 особин. Серед найпоширеніших причин зростання популяції вовків називають такі: зростання кількості копитних тварин, пожежі в Чорнобильській зоні відчуження, які могли спровокувати міграцію хижаків, і малосніжні зими, завдяки яким тварин було складно відстежувати.
При цьому стверджується, що в Україні спостерігається абсолютна протилежна ситуація з вовками.
При цьому вовк – типова тварина для Київської області, Полісся і всієї України. Популяція вовка завжди була і в Білорусі, Російській Федерації та Прибалтиці.
Що стало причиною стрімкого збільшення популяції вовків в анексованому Криму?