Стало відомо, що люди з надмірною вагою хворіють на грип довше всіх і є заразнішими, ніж люди середньої комплекції. До такого висновку прийшли вчені з Університету Мічигану.

Для того щоб визначити це, медики вивчили історії 1800 людей, які хворіли на грип протягом трьох сезонів. З'ясувалося, що вірус в організмі повних людей збережуться на 42 відсотки довше.

Цікаво, що медики припустили, що ожиріння порушує імунну реакцію і викликає хронічні запальні процеси. Через це віруси можуть довше залишатися в організмі людини.

Раніше Знай.uа писав, що за оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 29-ю тиждень 2018 року на кір захворіли 882 людини - 369 дорослих і 413 дітей. Це на 3,1% більше ніж попереднього тижня, повідомили на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Популярні новини зараз

Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

За цей тиждень від кору померла дитина віком 1 рік і 10 місяців у Київській області.

У МОЗ нагадують, що всього з початку року від ускладнень кору померло 13 людей: дев'ять дітей і четверо дорослих.

На замітку:

Кір – це дуже небезпечна хвороба, яка може призвести до летального результату. Саме тому одним з головних питань, пов'язаних з хворобою, є наступний: "Як не захворіти на кір". А для цього нам потрібно дізнатися все про це вірус і особливо про шляхи його передачі.

Також ми писали про те, що таке краснуха.

З дитинства ви напевно чули про захворювання "краснуха". Однак багато хто так і не знають, які симптоми супроводжують цього недугу. Що таке краснуха, як її лікувати, а головне, як убезпечити себе від вірусу – читайте в нашому матеріалі.

Раніше ми писали також, сучасна медицина сильно просунулася вперед, вчені зробили чимало проривів у науці лікування людського тіла. Більшість людських хвороб лікується швидко і безболісно. Однак, у середньовіччі ситуація була зовсім інша.