Один з фермерів виявив, що його курка знесла яйце вражаючих розмірів — в рази більше звичайних. Звичайно ж родина була заінтригована незвичайною знахідкою та вирішила заглянути, що ж там всередині.

Але, розуміючи, що там може бути щось незвичайне — вирішив зняти це на відео — щоб у разі незвичайної знахідки його слова не піддавалися сумніву.

І він був прав — розбивши яйце, усередині він виявив ще одне повноцінне яйце! Така ось собі створена природою матрьошка!

Популярні новини зараз

Чоловікам дозволили виїздити за кордон під час війни: названо умови

Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає"

Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва

Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"

Показати ще

Злісні миші поласували мільйоном в одному з банкоматів Індії

Понад мільйон рупій – ось така сума стала обідом для ненажерливих гризунів, які пробралися до банкомату в одному з міст Індії та погризли половину купюр, які знаходились в наявності.

Інцидент стався в місті Тінсукії, штат Ассам. Судячи за повідомленнями місцевої преси, банкомат, що належить Державному банку Індії, перестав працювати 20 травня. Через кілька тижнів, 11 червня, співробітники вирішили відкрити і перевірити апарат зсередини. Виявилося, що велика кількість грошей було знищено мишами.

За що мстять киянам сірі ворони

5 червня, приблизно о 19:00 в Києві зграя диких ворон напала на жінку. Повідомляється, що дикі птахи пробили їй голову. Постраждалу госпіталізували. Орнітологи дали пояснення такій агресивній поведінці птахів, що мешкають у містах. Справа у тому, що, за словами, спеціалістів, ворони захищають гнізда з пташенятами. Орнітологи запевняють, що скоро нащадки підростуть і птахи припинять нападати на людей.

Дивіться: Що виявив фермер в середині гіганського курячого яйця

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", нещодавно вчені Американського товариства харчування (American Society for Nutrition) поділилися революційними відкриттями у сфері харчування та користі продуктів, які ми споживаємо. І так, одним з об’єктів дослідження вчених стали яйця. За результатами експериментів, щоденне вживання цього продукту значно знижує ймовірність розвитку діабету, при цьому не змінюється рівень холестерину в крові, як це вважалося раніше.