У соцмережах з'явився новий улюбленець – незвичайний м'язистий кіт. Користувачі вже придумали йому забавне прізвисько – качок.

Кіт, який виглядає як бодібілдер, проживає в Канаді. Одна з мешканок провінції Квебек випадково побачила на своїй вулиці незвичайного пухнастика. Він відрізнявся солідними "м'язами", красивою ходою і доброзичливою вдачею.

Дівчина зняла на відео котика і виклала в соцмережі. Вона написала, що пухнастик часто прогулюється по її вулиці і любить обнімашки. Котик одразу став улюбленцем соцмережі – його прозвали качком. Йому навіть присвятили сторінку у Twitter під ніком buff cat, куди користувачі викладають меми та фотожаби. До речі, у сторінки кота вже з'явилося майже 20 тисяч шанувальників. Деякі порівнюють його з відомим бодібілдером Арнольдом Шварценеггером.

Популярні новини зараз

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося

В Україні з’явився новий вид пенсій: отримати може кожен, але доведеться поділитись

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

"Кожен день я думаю про цього буйволячого кота, який зустрівся в минулому році", - пише дівчина, яка створила аккаунт котейки в мережі. На сторінці акаунту також є відео, на якому кіт підходить до людини. Своєю статурою і ходою він дійсно нагадує буйвола.

«Омг, що у нього за тренування?», «Ви тільки уявіть, якщо цей кіт буде шукати їсти о п'ятій ранку. Він просто виб'є двері», «Чим власники кота його годують? Стероїдами?», «Цей кіт більш м'язистий, ніж я», «Ось це так! У скільки ж йому обійшовся особистий тренер?», «Так там же ні краплі жиру, суцільні м'язи... Цей кіт – качок!», - пишуть вражені користувачі.

Втім, ветеринари припускають, що кіт страждає однією з генетичних мутацій, який передбачає так звані "подвійні" м'язи. Через це тварини виглядають набагато більшими, ніж є насправді. Відомо вже випадки таких мутацій у корів і деяких порід собак.

"Існує генетична мутація, яка зустрічається, в основному, у деяких порід корів, і називається "подвійною мускулатурою". Я чув про рідкісні випадки у таких порід собак, як ротвейлери і грейхаунди, але ніколи - у кішок. Це може бути першим", - розповів ветеринар з Нью-Йорка Ден Сміт.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що котик-мандрівник після їзди на підвісці колеса залишився неушкоджений.