Гра престолів – серіал, який вже не перший рік б'є величезну кількість самих різних рекордів. Ось, наприклад, останній, на даний момент, сезон Гри престолів побив рекорд за переглядами. Варто відзначити, що популярність серіалу просто неймовірна, і з кожним роком фанатів у нього стає все більше і більше.
У Грі престолів просто неймовірна кількість героїв, які часто мруть. Тому, акторський склад дуже часто змінюється. Але, іноді, ще живих героїв починають грати нові актори. Найчастіше це залишається непомітним для глядачів, але часто все повністю навпаки.

Даарио Нахарис
Він був коханцем Дейнерис. У третьому сезоні його зіграв актор Ед Скрейн. Але в наступному його замінив Міхіль Хейсман. Сказали, що актор пішов тому що був задіяний в іншому серіалі, хоча сам Ед Скрейн повідомив, що це не так.

Берік Дондаррион
У першому сезоні зіграв австралієць Девід Майкл Скотт. А наступного разу він з'явився в третьому сезоні, але і в цей раз в особі Річарда Домера. Чому актора замінили, так і не сказали.

Триокий Ворон
У четвертому сезоні зіграв Струан Роджер, але, до речі, напевно вже тоді знали, що актора замінять, тому що обличчя його поблизу ми не побачили. І вже в п'ятому сезоні роль взяв номінант на «Оскар» Макс Вон Сюдов. Це дуже обрадувало фанатів.

Томмен Баратеонов
Спочатку для цієї ролі був обраний хлопчик Каллум Уорри. Але, пізніше, коли роль вирішили розширити, та й до того ж, актор повинен був бути дорослішим, на себе цю роль взяв Дін-Чарльз Чепмен, який, до речі, був у третьому сезоні, в ролі Мартіна Ланністеров.

Популярні новини зараз

Даша Астаф'єва дала головну пораду всім "Холостячкам" - Мішина і Огнєвіч допустили фатальну помилку: "Ніколи не терпіть..."

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Король Ночі
Ну тут помітити підміну було досить складно. Але в 4 і 5 сезонах його зіграв Річард Брейк. А вже починаючи з шостого цю роль отримав Володимир Фурдик.

Гора
Знайти актора на таку роль досить складно. Незважаючи на це, творцям серіалу вдалося зробити це аж 3 рази. Спочатку це був Конан Стівенс (1 сезон), потім Іен Уайт (2 сезон). І вже в кінці, з 4 сезону його грав професійний стронгмен Хафтор Бьернссон.