Молодша дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова і член ради директорів компанії "Сибур" Кирило Шамалов розлучилися.
Про це повідомляє агентство Bloomberg.
Основними акціонерами "Сибур" є Леонід Міхельсон і Геннадій Тимченко. У квітні в "Сибур" заявляли, що Шамалов продав Міхельсону свої акції компанії, які він придбав у Тимченко.
Відзначається, що батько Кирила Шамалова є близьким другом Володимира Путіна.
Знайоме з трансакцією джерело заявило, що від цієї операції Шамалов нічого не отримав, оскільки йому дозволили тримати частину акцій "Сибур" як члена сім'ї Путіна.
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Негласні правила оплати комуналки: чому важливо зберігати квитанції
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня
За словами трьох інших джерел, Шамалов був позбавлений данного привілею після розлучення з Тихоновою.
Агентство звертає увагу, що вивчення подібних зв'язків у РФ є предметом вивчення казначейства США, яке до 29 січня має представити список наближених до Путіна олігархів.
Близький до Шамалову джерело заперечує, що той отримав акції компанії "Сибур" у зв'язку з одруженням на Тихонової.
Путін не захотів відповідати на питання чи є його дочкою Катерина Тихонова.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що хороми друзів Путіна показали всьому світу.