Власник барбершопа зважився на оригінальний ремонт в своєму закладу після розмови з жадібними будівельниками.
Про це повідомляє Daily Mail. 24-річний британець Річ Холтхем з міста Дадлі захотів трохи змінити стиль внутрішнього оформлення в своєму барбершопі. Він звернувся до фахівців, але їх підрахунки поставили його в ступор.
Будівельники запросили за ремонт підлоги "круглу" суму. Вони оцінили свою роботу в тисячу фунтів, що дорівнює 33,8 тисячам гривень. Холтхем відповів, що дешевше буде перекрити його грошима і втілив задум у життя.
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води
"Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
Співробітники барбершопа кожен день змінювали в банку гроші на монети номіналом в 1 пенні, а потім ще тиждень укладали їх на підлогу. Всього на ремонт пішло 70 тисяч монет. Це обійшлося на 300 фунтів дешевше суми, вказаної будівельниками.
На додачу до нової підлоги барбершоп Холтхема отримав безкоштовну рекламу у вигляді відгуків захоплених користувачів соцмереж. Крім того, його заклад став місцевою визначною пам'яткою.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, жителів американського Лос-Анджелеса очікував незвичайний сюрприз в автоматах з водою.