Безвізовий режим з ЄС відкрив простір для туристичних фантазій. Тепер не обов'язково їздити «галопом по Європах» або відвідувати чергові пам'ятки, де вже були всі. Можна запланувати або спонтанно здійснити поїздку в цікаві та незвичайні місця, не заїжджені туристами.

Znaj.ua пропонує вирушити у подорож, відвідавши найбільш незвичайні острови Європи. Ці маленькі ділянки суші вражають своєю архітектурою та історією, і фотографія будь-якого з них може стати ілюстрацією до збірника казок.

Острів Фалькенау, Німеччина

Острів Falkenau, який відомий також як Пфальц, розташований на річці Рейн. Довжина острова всього 90 метрів, але тут знаходиться фортеця Пфальцграфенштайн. За формою замок нагадує корабель. З 13-го століття фортеця служила митницею, в 19-му столітті почала використовуватися як маяк, тепер перетворилася на музей. Потрапити на острів можна на поромі від міста Кауб. З березня по жовтень музей відкритий для відвідувань щодня, крім понеділка.

Острів Блед, Словенія

Популярні новини зараз

Від 3000 до 6000 гривень у вас у кишені, якщо знайшли ці монети: у чому їхня особливість

Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Показати ще

На північному заході Словенії, в оточенні Юліанських Альп, розташоване озеро Блед. Тут знаходиться єдиний природний острів Словенії, на якому потопає в зелені дерев церква Успіння Діви Марії. Перші поселення слов'ян, які були виявлені на цьому крихітному острові, відносяться ще до 9-го століття. Раніше тут височів храм богині Лади, який потім перетворили на християнську церкву.

В церкві на острові проводять вінчання, молодятам потрібно піднятися з причалу по 99-ти сходах до входу в храм. А дістатися до острова можна на дерев'яній баржі або орендованому човні.

Острів Мон-Сен-Мішель, Франція

Острів Гора Святого Михайла розташований у північно-західного узбережжя Франції. На середньовічну фортецю, яка розташувалася на цій маленькій ділянці суші, приїжджають подивитися мільйони туристів. Хоча населення самого острова – кілька десятків людей. Стіни фортеці і шпиль дзвіниці підносяться над океаном, який у цьому місці вражає швидкістю припливів і відливів. У лічені хвилини острів з'єднується і розділяється з материком водою. Зараз потрапити на острів можна в будь-який час по побудованій дамбі.

Острів Лорето, Італія

На маленькому острові посеред озера Изео в північній частині Італії ще з 5-го століття знаходився монастир. Але на початку 20-го століття земля перейшла у володіння офіцера флоту Ричьєрі, який побудував тут романтичний замок в неоготичному стилі і розбив сад. Але оскільки цей маленький рай і зараз знаходиться у приватній власності, помилуватися на нього можна лише здалеку.

Подорожуйте часто, із задоволенням і з розумом.

Найвигідніші пропозиції по бронюванню авіаквитків, готелів та турів - на сайті туристичної компанії «Пілот».