Моторошне кошеня-перевертень з обличчям, що нагадує людське, чимало розбурхало соціальні мережі: користувачі гадали, людина або тварина народили цю істота на світ.
Поліція Малайзії, яка займалася розслідуванням дивних фото, поставила крапку в цій справі, розповівши, хто ж зображений на світлинах. Як повідомляє видання The Daily Mail, крихітна істота з людським обличчям має величезні ікла і не менші кігті справжнього хижака. В абсолютно безшерстої людини-тварини було тільки чорне волосся на голові.
У мережі активно поширювалася інформація про те, що страшну істоту знайшли в районі Паханг (західна частина Малайзії) і швидше за все вона втекла з місцевої лабораторії.
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Начальник державної поліції Датук Росли Абдул Рахман заявив, що ці чутки зовсім не відповідають справжньому стану справ. Спеціальна експертиза довела, що фотографії були завантажені зі всесвітньої павутини і припустив, що дитина-перевертень - всього лише майстерно зроблена силіконова іграшка.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як здичавілі чоловіки замучили ляльку для дорослих.