Instagram-блогер Джимі Чунг пройшов довгий шлях від фотографування своїх друзів до їх комбінування зображень з плакатами відомих фільмів.

Малайзійський фотограф називає себе "ентузіастом поп-культури" — він вже кілька років веде Instagram, де поєднує постери до голлівудським фільмам з "реальним світом".

Перші роботи Чунг почав публікувати в 2014 році, тоді ж на нього вперше звернули увагу західні ЗМІ.

Останніми з джерел для його натхнення стали коти, якими він "доповнив" постери "Легенди Г'ю Гласса", "Кінг-Конга", "Парку Юрського періоду" та інших фільмів.

Він також постить безліч знімків з "моделями", які збирають пристойну кількість лайків в його неймовірно веселому профілі в Instagram. Ці моделі, звичайно ж, тварини.

Популярні новини зараз

Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд

Будуть мобілізовані до ЗСУ: Рада прийняла важливе рішення

60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину

Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення

Показати ще

Немає сумнівів, що всі люблять маленьких кішечок і собачок, а малайзійський графічний дизайнер підняв тварин на абсолютно новий рівень.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" один з мешканців стихійно виниклого котячого заповідника на площі Торре-Арджентина в Римі випадково опинився на панорамі міста в сервісі Google Maps. Причому після цього кіт, "зіпсував" фотографії для "гугловських" карт, став справжньою зіркою: знімки, на яких зображено тварину, розлетілися по всьому інтернету.

Варто зазначити, що першими на незвичайні кадри звернули увагу користувачі порталу Reddit.

До речі, котячий заповідник стихійно виник на Торре-Арджентина в кінці 1920-х років: римські коти масово переселилися на площі після розкопок в 1929 році. А незабаром туди почали приходити туристи: хтось- щоб погодувати тварин і якось допомогти їм, а хтось- просто подивитися.

Між тим раніше тварини неодноразово потрапляли на знімки Google Maps. Приміром, нещодавно таким же чином прославилася собака з японської префектури Кагосіма, яка вирішила наздогнати машину, що робить знімки для Google Maps, і в результаті "заполонила" собою панораму.