Ще з 2014 року 11 вересня в Росії відзначається доволі цікаве свято, в яке складно повірити - День тверезості в Росії. Найцікавіше, що владу проблеми з алкоголем у Росії, схоже, не сильно цікавлять, адже таке свято було проголошено саме завдяки російському духовенству. Найцікавіше, що росіянам боротися з алкоголем будуть допомагати "святкові молебні", які будуть проходити у всіх храмах країни. Напевно, складнышої задачі у Бога ще не було.
День тверезості Росії 2017: історія свята
Таке торжество з'явилося ще в 2014 році. Тоді на засіданні в липні 2014 року Священний Синод відновив щорічне святкування Дня тверезості 11 вересня і рекомендував архієреїв та духовенства в цей день робити молебний спів "про стражденних недугою винопияцтва чи наркоманії".
Варто відзначити, що "стражденних недугою ВИНОпияцтва" там не так і багато.
День тверезості Росії 2017: реакція соцмереж
Потрібно відзначити, що з іронією до цього торжества відносяться і самі жителі Росії.
День тверезості назвали і приводом випити, і навіть прекрасним тостом. І, до речі, не погодитися досить складно.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
День тверезості Росії: традиції свята
Хоча, деякі досить смутно розуміють, як же святкувати День тверезості Росії, для багатьох це не стає дуже складним завданням.
До речі, варто додати, що так само, в Росії 11 вересня відзначається День гранчастого стакана. Звичайно ж, традиційно з гранчастої склянки в Росії прийнято пити не зовсім молоко. Тому, можна припустити, що 11 вересня росіяни діляться на два табори: ті, хто відзначають День тверезості, і ті, хто відзначають День гранчастого стакана. І саме про другомий табір ми вирішили підготувати для вас невелику добірку, і показати, як традиційно росіяни відзначають свята.