У відносинах дуже важливо відчувати себе значущим і улюбленим. Бути частиною життя своєї половинки. Тому відкиньте убік постійні закиди, адже людину, яка проявляє до вас турботу не можна "пиляти". До такого висновку прийшли вчені з Університету Джорджії (США) в результаті проведеного дослідження.
Психологи розкрили секрет як врятувати відносини, для цього потрібно робити прості, але такі помітні речі - дякувати один одного.
Зайва прискіпливість і критика на адресу свого партнера теж негативно позначаються на відносинах один одного. А також такі ситуації, коли люди пиляють один одного або відмовчуються. Така поведінка може призвести до негативних наслідків, також у ситуаціях, які стосуються фінансових проблем.
На жаль, наш мозок найчастіше запам'ятовує негативні події. Тому для нагадування можна завести щоденник "подяки партнеру".
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Суть в тому, щоб записувати в нього те, за що ви вдячні своїй половинці. Потрібно вносити в нього хоча б три "спасибі" в день.
Не варто "заграватися" у подяці, не потрібно перестаратися. Завжди важливо бути щирим і проявляти тільки справжні емоції. У відносинах не повинно бути місця лицемірства!
Скажіть вашому партнерові те що насправді відчуваєте, і говорите без гордовитого захвату, наприклад, фразу "Спасибі, ти такий хороший!" можна замінити на "Спасибі, що забрав малюка з дитячого садочка".
Концентруйтеся на позитивних якостях, не варто говорити "спасибі" з докором.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, американські вчені розкрили секрет щасливого шлюбу. Як з'ясувалося, це безпосередньо залежить від рівня доходу подружжя. Вчені з Університету Джорджії в ході свого нового дослідження опитали близько 3,5 тисяч осіб у віковому діапазоні від 24 до 89 років. При цьому дослідники розділили їх на 3 групи: одружені, молодята і холостяки. Результати дослідження були опубліковані вжурнале Social Science Research.