Вчені встановили, що тривале навантаження на ноги за швидкий термін може призвести до сутулості.

Вона проявляється раніше і швидше за все, особливо, якщо м'язи спини не найміцніші. Більш того, зіпсована постава серйозно впливає на роботу внутрішніх органів, що теж може приводити до серйозних нездужань і негативних наслідків.

Ще одна річ, яка може очікувати вас це варикозне розширення вен. Відразу за ним слідують хвороби серця, які є третім недугом, який може уразити людину.

Крім того, негативний вплив також можуть відчути на собі суглоби, будучи четвертої проблемою. І, нарешті, п'ятим недугом може стати м'язова втома, яка, в свою чергу, провокує дуже багато захворювань.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Що стосується можливості жити і ніколи не сідати і не лягати - це неприпустимо. Дуже широко відомий один випадок з лікарської практики, коли чоловікові через проблеми зі здоров'ям потрібно було або весь час стояти, або весь час сидіти. Пацієнт вибрав перше. Однак через певний час він практично "скам'янів".

До слова, бактерії-збудники небезпечного інфекційного захворювання лістеріоз надзвичайно стійкі до холоду, що підвищує ризик підхопити інфекцію від продуктів із холодильника.

Як розповів в.о. директора Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашнівського Костянтин Легеза, за стійкість до прохолодних температур лістеріоз іще називають "хворобою холодильника".

"Колеги з-за кордону пишуть, що до 30% продуктів харчування, які тримаються в холодильнику: сир, ковбасні вироби, овочі, - можуть бути вражені бактерією лістеріозу. Ці бактерії добре виживають і навіть розмножуються за низької температури", - зазначив він.

Відзначається, що влітку за температури 26-32°С бактерії зможуть вижити в ґрунті протягом 33 днів, а взимку із температурою 2-7°С - 72 дні (в сіні або соломі довше - до 120 днів). Для того, щоб знищити лістерії шляхом термічної обробки продуктів, знадобиться від 3 до 5 хвилин за температури у 100°С, або ж 30 хвилин за 70°С.

Разом з тим варто відзначити, що у Європі зафіксовано вже кілька летальних випадків від небезпечної інфекційної хвороби лістеріозу. В Україні вже повідомляється про одного хворого. Ця хвороба здатна завдати істотної шкоди здоров'ю, вона вражає головний мозок і нервову систему інфікованого.

Повідомляється, що в особливій групі ризику знаходяться діти, вагітні жінки та літні люди.

Імовірно в Україну бактерія лістеріозу потрапила в пачці замороженої кукурудзи з Угорщини. На даний момент цей продукт угорського виробництва активно вилучають з продажу в магазинах України.

Випадки захворювання лістеріозом раніше були зафіксовані в Австрії, Данії, Фінляндії, Швеції і Великобританії. Відомо принаймні про 10-ти померлих в Європі від цієї хвороби.

Нагадаємо, у 2018 році вже 60 осіб підхопили лихоманку Західного Нілу, 16 з них перебувають у лікарнях, 4 - у важкому стані в реанімації. Передає AFP.

Як повідомляв Знай.ua, недавні дослідження вказують на те, що люди стають все більш залежними від своїх смартфонів, існує навіть назва самого страху залишитися без мобільного телефону - номофобія.

Також Знай.ua писав про те, що сучасна медицина може творити дива за допомогою технологій, але ще 100 років тому лікарям доводилося набагато складніше. Вони придумували найнезвичайніші способи лікування тих чи інших хвороб. Таким винахідником виявився педіатр зі Словенії, який звичайним морквяним супом рятував життя дітей. Передає Clutch.