1. Вчіться визначати фальшивку. Не покладайтеся на ритейлерів або уряд в плані захисту вас від підроблених товарів. Величезна кількість цих товарів робить це майже неможливим. Найважливіша порада? Якщо пропозиція занадто добре, щоб бути правдою, то товар, ймовірно, фальшивка.

2. Здійснюйте покупки в перевірених магазинах. Підроблені товари дійсно пробиваються на полиці навіть найбільших, найбільш шанованих торгових центрів, але менш шановні ритейлери, набагато більш імовірно, продають підроблені продукти. Дисконтні ритейлери, такі як "всі за долар", є легкими цілями постачальників підроблених товарів, тому що ці магазини часто продають постійно змінюється різноманітність речей більш низької якості і догоджають клієнтам, які не люблять переплачувати. Невеликі магазини, які продають викликає запаморочення безліч (головним чином) барахла, є також головними продавцями підробок, особливо ті магазини, які в бізнесі не дуже давно.

3. Будьте обережні, роблячи покупки за кордоном. Ви можете знайти підроблені продукти де завгодно, але в деяких країнах і в популярних міжнародних туристичних місцях, можете бути майже впевнені, що товари, які ви купуєте, є підробкою. Ще раз, якщо пропозиція занадто добре, щоб бути правдою, продукт, ймовірно, фальшивка.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Показати ще

4. Слідкуйте за відгуками товарів. У багатьох розвинених країнах, якщо партія продуктів, як з'ясовується, є підробкою, її відкликають. Відгуки також застосовуються до дефектним або потенційно небезпечним продуктів. Ви будете часто чути про відгуки в новинах, але якщо ви хочете йти в ногу з останньою інформацією, ваш уряд може запропонувати послугу, щоб допомогти вам.

5. Повідомляйте про підозри з приводу підробок. Якщо бачите або купили продукт, який, як ви думаєте, може бути фальшивим, зв'яжіться з владою так, щоб вони могли зайнятися розслідуванням. Якщо можливо підроблений продукт міг би створити небезпеку для інших, зв'яжіться з місцевими правоохоронними органами, такими як FBI (в США) або RCMP (в Канаді). В іншому випадку, зв'яжіться з виробником товару, продукт якого було підроблено, або повідомте про можливу підробку в одну з організацій.

Раніше портал "Знай.uа" розповів, як підібрати відтінок волосся.