1. Використовуйте слово Я. Уникайте використання Ви, так як це заважає вам контролювати слухача. Використання всевідання прибирає контроль над спікером - вами, тому що "Ви" використовується тільки для вираження нерішучості.

2. Підтримуйте зоровий контакт. При розмові ви повинні дивитися в очі вашим слухачам. Постійний відвід ваших очей або відсутність зорового контакту взагалі продемонструє вашу втому або занепокоєння. Зоровий контакт не повинен бути 'пильним спогляданням'. Порушення зорового контакту під час незначних деталей протягом усієї розмови являє природне середовище з вами і вашому слухачем. Споглядання без природного перерви в зоровому контакті може інтерпретуватися як ворожість.

3. Тримайте гарну поставу. Подумайте про ваше розтягуванні від голови до пальців ніг, сидячи або стоячи. Зверніть увагу на шию, плечі та верхні частини спини. Тримайте спину прямо, і ваші лопатки легко відсуньте. Ви не повинні бути напружені, але повинні пам'ятати про своє тіло і самовладання.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

4. Ясно висловлюйтесь мовою тіла. Робіть жести, які дають відчуття тепла і відкритості від вашого імені – відкриті долоні, кругові рухи рук, посмішка, зморщування носа, обійми і т. д. Використовуйте відповідну мова. Не сваріться і не кажіть грубо. Непристойна лайка не демонструє напористості, - це вказує на брутальну поведінку і вашу безвідповідальність.

5. Пам'ятайте, що мовчання - знаряддя, а не противник. Вчіться відчувати себе комфортно в мовчанні і використовуйте паузи. Це також корисно для публічних виступів. Будьте уважні до вашого голосу. Якщо ви говорите занадто тихо, інша людина подумає, що ви намагаєтеся зачаїтися, і може ігнорувати вас. Якщо ви говорите занадто голосно, іншій людині може стати страшно чи прикро від вашого голосу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, про що розповість ваша підсвідомість.