1. Знайдіть безпечну і приємну дорогу. Не думайте, що та дорога, по якій ви зазвичай їздите на роботу, обов'язково повинна підходити для велосипеда. Найчастіше кращим шляхом будуть невеликі спокійні вулиці та двори. Такий маршрут може забирати більше часу, але він набагато безпечніше і приємніше. Чесно запитайте себе, чи сподобається вам кожен день 20 хвилин їхати по трасі, кривлячись від настирливого свисту і шуму проїжджаючих машин?
2. Проведіть випробувальний пробіг в той день, коли на дорогах мало транспорту. Якщо ви ще не купили свій велосипед, візьміть його на прокат і влаштуйте тест-драйв. Так ви зможете зрозуміти, яка саме модель вам потрібна.
3. З'ясуйте, де можна залишити велосипед, поки ви на роботі. Спитайте поради у менеджера або завідувача. Можливо, в офісі передбачено місце для велосипедів, де вам дозволять залишати свій засіб пересування на весь день. Якщо ж в офісі місця немає, то знайдіть дорожній знак або міцний стовп, на який можна закріпити велосипед. Використовуйте надійний замок (можна декілька, щоб відлякати потенційних злодіїв). Якщо ви пристебнули велосипед до дорожнього знаку, то пам'ятайте, що злодій може зняти верхню його частину і вільно забрати вашу власність.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
4. Придбайте велосипед. Знайдіть місцевий магазин, де добре поінформовані співробітники підберуть вам модель на ваш смак. Не купуйте дешевий велосипед в магазинах уцінених товарів. Пам'ятайте, що це така ж інвестиція, як і покупка машини.
5. Дізнайтеся про місцевих правилах дорожнього руху. Це дуже важливо, якщо ви хочете бути в безпеці і дотримуватися законів. У багатьох місцях їзда на велосипеді припускає такий же обсяг відповідальності, як і водіння автомобіля. У більшості випадків їзда по тротуару не тільки збільшує ризик зіткнення з пішоходами, але і гарантує вам отримання штрафної квитанції за порушення правил дорожнього руху. Навіть якщо у вашій країні знаки зупинки необов'язкові, ніколи не знаєш, як водій відреагує на обстановку, особливо на перехрестях. Зареєструйте свій велосипед, якщо це необхідно.
Раніше портал "Знай.uа" повідомило, який кліп підриває чарти.