1. Зв'яжіться з вашим профспілкою. Якщо ви перебуваєте в організації трудящих, то перед страйком необхідно з нею зв'язатися. Вам допоможуть як радою, так підказкою про те, яким вимогам повинна відповідати ваша страйк, щоб отримати підтримку від профспілки.

2. Пам'ятайте, що страйки бувають різні. Універсально успішних способів добитися свого не існує, тому вибір того, як саме ви будете страйкувати, визначить ваша ситуація.

3. Не випускайте з уваги результати, яких хочете домогтися страйком.Бачите, ваші наймачі зовсім не зобов'язані зупиняти виробництво на час страйку. Більше того, вони мають повне право найняти вам заміну. Відповідно, перед початком страйку слід визначитися, заради чого ви все це затіваєте - саме від цього і може залежати, зберегти роботу після страйку.

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе

"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку

Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі

Показати ще

4. Поділіться вашими планами про страйк з іншими робітниками. Цілком ймовірно, що не ви один відчуваєте обурення з приводу умов праці. Постарайтеся залучити на свій бік якомога більше працівників, постарайтеся заручитися підтримкою лідерів трудових організацій на міському та федеральному рівнях. Можливо, ви навіть отримаєте підтримку від різних суспільних груп.

5. Оберіть керівників страйку. Власне, керівники і керівники, що будуть керувати процесом: формувати різні комітети, наймати адвокатів і вирішувати питання юридичного характеру, приймати важливі рішення, вести запис подій і так далі. Якщо в загальному, то на частку керівників випадає спланувати, організувати і вести страйк у досягнення цілей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про новий тренд літа 2018.