72-річний Філіп Жилле живе у зовсім незвичайному будинку у Франції, який можна сміливо назвати справжнім звіринцем. У його бунгало на заході країни мешкають не тільки звичні кішки та собаки, а й екзотичні чудовиська: два алігатори, отруйна габонська гадюка, кобра, що плюється, гігантський пітон, алігаторові черепахи і навіть тарантули з отруйними скорпіонами. І це не просто вихованці – вони є частиною його життя.
Щодня Філіп ділиться своїми пригодами із цими небезпечними тваринами у соціальних мережах, розповідає South China Morning Post. На відео можна побачити, як його алігатор Гатор гарчить, коли хтось незнайомий заходить до його будинку, і як під час шторму він лягає спати з господарем/
Коли починається шторм, він приходить спати до мене в ліжко. Люди думають, що я божевільний", – каже Жилле.
Філіп присвятив своє життя екзотичним тваринам, ще працюючи гідом полювання в Африці, де ловив крокодилів та інших рептилій, щоб убезпечити місцеві села. Тепер, повернувшись до Франції, він став герпетологом і заснував свою благодійну організацію Inf'Faune, яка навчає людей піклуватися про тварин, яких він так любить.
У своєму будинку він тримає близько 400 тварин, більшість з яких були куплені або подаровані людьми, які не могли більше піклуватися про них.
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами
Світло з'явиться, але не скрізь: скільки днів знадобиться на відновлення енергосистеми
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання
"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Проте фінансова підтримка стала проблемою після пандемії. Раніше його організація заробляла до 100 000 євро на рік, проводячи дні відкритих дверей, але тепер Філіп все частіше звертається за допомогою своїх передплатників у соціальних мережах. На його YouTube-каналі вже майже 200 000 передплатників, а у TikTok його відео збирають мільйони переглядів. Ці гроші допомагають годувати тварин та продовжувати освітні проекти.
Філіп все більше думає про майбутнє, особливо про те, що робити з його вихованцями, коли він стане старшим. Його алігатори можуть прожити до 100 років, і Жилле вже навчає волонтерів, щоб вони могли продовжити піклуватися про його екзотичних друзів.
Зараз він збирає кошти для створення притулку для рептилій, де вони зможуть жити в умовах, максимально наближених до природних, далеко від галасливих передмість.
"Є притулки для собак і кішок, чому б не зробити притулок для цих нелюбимих видів?" – розмірковує він, вже зібравши 15 000 євро на свій проект.
Поспішаємо повідомити, дєльфін почав розмовляти сам із собою через ідіоти навколо – тепер йому не сумно
Також стало відомо, в етеринар наклав на себе руки через багатіїв, яким вихованця простіше приспати: "Я більше не завдаю тобі шкоди"
Вам варто дізнатися, що жики потрапили до Червоної книги і перебувають на межі зникнення: як ми можемо допомогти вразливим "колючкам"