Знання технології посадки часнику на зиму дуже корисне, адже залежить майбутній урожай.

Недостатньо просто посадити часник у будь-яку пору року, варто підібрати правильний ґрунт та температуру. Тому потрібно врахувати типові помилки дачників, щоб їх повторювати.

Часник, скріншот: YouTube

Неправильно підібрана ділянка

Не підходять ділянки, на яких минулого року вже знаходився часник, адже після посадки цієї культури має пройти щонайменше 4 роки. Це дозволить землі відпочити та нагоді для наступної посадки.

Найкраще часник буде рости після гарбуза, кінзи та петрушки. Вважається, що вони позитивно впливають на властивості грунту. Не варто садити часник після буряка, моркви та картоплі.

Популярні новини зараз

Податок на нерухомість – з кого стягнуть ще й штраф

З 1 грудня платитимуть за пільговим тарифом: у кого зменшаться рахунки за світло

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Густі насадження

Зубчики часнику середнього розміру висаджуються з відривом від 8 сантиметрів. А ось великі зубчики на відстані 15 сантиметрів. В іншому випадку часник буде дрібним і не розвиненим, як треба.

Часник, скріншот: YouTube

Зубчики залишаються без лушпиння

Лушпиння потрібна зубчикам під час посадки, адже тоді вона буде нормально рости. Розділяти голівку на зубчики слід безпосередньо перед посадкою. Також корисним буде замочити матеріал у слабкому розчині марганцівки чи іншому спеціальному засобі.

Також часникову грядку не потрібно удобрювати восени азотними добривами. Ця культура такого не любить, тож він може взагалі не зійти.

Нагадаємо, з чим ні в якому разі не можна змішувати золу і як вона впливає на ґрунт, поради досвідчених городників.

Раніше ми повідомляли, що для картоплі, дерев, помідорів, баклажанів та перцю: як правильно використовувати яєчну шкаралупу на ділянці.