Фіалки – досить популярна кімнатна рослина, яка досить не примхлива у догляді. А за допомогою деяких порад можна покращити стан квітки і зробити її сильнішою та квітучою.
Насамперед слід звернути увагу на освітлення ділянки, де стоїть фіалка.
Тому слід пам'ятати, що якщо освітлення для кімнатної рослини обрано неправильно, воно може не розвиватися і навіть загинути. Для фіалки важливе яскраве та розсіяне освітлення. Не можна допускати прямих сонячних променів на листі – це може спровокувати опік рослини.
Полив
Не потрібно поливати її прямо в горщик, адже коріння може загинути. Наливати воду слід у ємність під горщик. Пам'ятайте, що вода повинна бути кімнатної температури або трохи тепла. Якщо поливати фіалку холодною водою, коріння може загинути.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Пересадка
Пересадка рослини повинна відбуватися не частіше ніж раз на рік. Це правило ігнорувати не можна, адже таким чином оновлюється коренева система та ґрунт. Тільки якщо рослина буде регулярно пересідати, то цвітіння буде пишним і систематичним. Якщо ігнорувати пересадку, потрібно бути готовим до застою у кореневій системі та відсутності цвітіння.
Добрива
Фіалка також любить добрива, адже вони допомагають рослині залишатися міцною та здоровою. Найкраще використовувати мінеральні та органічні добрива.
Дотримуючись цих порад, можна продовжити життя і цвітіння фіалки і зробити його міцним і здоровим.
Нагадаємо, з чим ні в якому разі не можна змішувати золу і як вона впливає на ґрунт, поради досвідчених городників.
Раніше ми повідомляли, що для картоплі, дерев, помідорів, баклажанів та перцю: як правильно використовувати яєчну шкаралупу на ділянці.